5 мільйонів на техніку знайшлося, а 500 тисяч на запчастини – ні.

19.11.2021 | Статті | перегляди:

  Завдання нинішньої влади Володимира-Волинського, на що вказують постійні меседжери міського голови Ігоря Пальонки, – оновлення автопарку підприємств комунальної сфери.  

  Цей рік для обраних владою комунальних підприємств можна назвати роком модернізації. До їх числа увійшли КП «Полігон» та КП «Володимир-Волинськетеплоенерго».

  У березні для КП «Полігон» було придбано білоруську спецтехніку за 1 мільйон 100 тисяч гривень, про що «Володимир Медіа» висвітлило в публікації У Володимирі-Волинському КП “Полігон” презентували нову спецтехніку

  Буквально декілька тижнів тому міський голова Ігор Пальонка вчергове засвітився на фоні придбаного для КП «Полігон» автомобіля МАЗ-5550 СЗ за 2 мільйони 247 тисяч гривень місцевого бюджету. Проте, до дня Святого Миколая, полігонівці мають отримати новенький бульдозер китайського виробництва (для розрівнювання та ущільнення твердих побутових відходів) за 3 318 000 гривень, про що вказує завершення тендеру на офіційній сторінці КП «Полігон».  

 Для цієї комунальної установи з часу призначення нового керівника це вже третій подарунок від міської влади у вигляді техніки. Першим нещодавно придбано, другим – автомобіль МАЗ, і ось на черзі вручення ключів від бульдозера. Тобто, на прибирання та складування сміття з міського бюджету пішло щонайменше 6,5 мільйонів гривень.

 На серпневій сесії Володимир-Волинської міської ради КП «Полігон» просило депутатів виділити 510 тисяч на ремонт бульдозера, придбаного за часів тодішньої влади, про що видання висвітлювало у статті Не дали на ремонт бульдозера – горніть сміття лопатами!

  Однак депутати твердо сказали своє «ні», оскільки з патріотичних міркувань, 

«Виділяючи кошти на ремонт трактора Челябінського або купуючи техніку білоруського заводу, влада підтримує російського та білоруського виробника». 

   А як тоді бути з придбанням автомобіля «МАЗ» за 2 мільйони 247 тисяч гривень? З якого часу МАЗи стали українськими автомобілями? І чому півмільйона гривень на запасні частини для челябінського бульдозера, придбаними у підприємців України, стали політичною розмінною монетою в той час, коли з міського бюджету виділяють три мільйона з хвостиком для китайського автопрому? 

  Наступним підприємством, якого влада не обділяє увагою та коштами, є КП «Володимир-Волинськетеплоенерго» на чолі із Сергієм Кобою. Цьогоріч міська влада за кошти платників податків придбала екскаватора-навантажувача БАМ-2014 на базі трактора МТЗ-82.1 щонайменше за один мільйон 200 тисяч гривень, про що інформувала міська рада Автопарк КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» поповнився сучасною спецтехінкою

На фото: Екскаватор-навантажувач БАМ-2014 на базі трактора МТЗ-82.1, куплений за кошти платників податків в 2021 році

В минулому році це підприємство поповнилося новенькою технікою білоруського виробництва майже за мільйон гривень, про що видання «Володимир Медіа» висвітлило у публікації  Автопарк Володимир-Волинськтеплоенерго поповнив новенький МАЗ .

 Звісно, автопарки підприємств комунальної сфери варто оновлювати. Проте чомусь жодного слова немає про його оновлення на водоканалі, який забезпечує містян водою та надає послуги по прочищенні каналізаційних стоків, а також управляючій житловій компанії, де техніка також ледь не на ладан дихає. Невже там все настільки оновлене та модернізоване, що не варто на них звертати уваги?

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини