Піар-акція Ігоря Гузя – присвоєння собі заслуг минулої влади

13.07.2021 | Статті | перегляди:

Реконструкція скверу Небесної Сотні, що у Володимирі-Волинському, чомусь стала піар-акцією влади міста.

Ще минуле скликання депутатів неодноразово піднімали це питання, обговорювали фронт робіт, організовували громадські слухання проектів реконструкції площі та скверів. Про що на початку 2018 року публікували місцеві ЗМІ.

Показали, яким буде відновлений парк у Володимирі …

Влітку цього ж року провели заміну вуличного освітлення в обох скверах міста, про що повідомлялося  

У Володимирі на освітлення скверів витратили 1,6 …, Перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук на той час повідомив, що в загальному встановили 34 ліхтарі в обох скверах. Вартість встановлення усіх світильників склала близько 1,6 мільйона гривень. Щодо облаштування тротуару в сквері біля пам’ятника малим князям, Матвійчук зазначив, що цьогоріч роботи не передбачали, а запланують провести в наступному році.

Тобто, питання реконструкції скверу Небесної Сотні піднімається вже не перший рік. Управління житлово-комунального господарства і будівництва МВК (при минулій владі) виступало замовником ПКД реконструкції скверу. На той час цей об’єкт не був розмінною монетою політиків. Ні народних, ні місцевих.

Тому те, що нещодавно народний депутат Ігор Гузь присвоїв собі питання реконструкції – виглядає неетично. У публікації  Восени у Володимирі розпочнуть реконструкцію скверу на …  зазначено, що «вже у 2021-му році за спільної ініціативи міського голови, народного депутата Ігоря Гузя та депутатської групи «За Майбутнє» у Володимирі розпочнуть реконструкцію чергової зони відпочинку – скверу на вулиці Небесної Сотні. Міський голова Ігор Пальонка та розповів, що вже виготовлена проектно-кошторисна документація для того, щоб почати роботи.  (А чи не та ПКД, яку замовляли ще до вашого керівництва?)

Як розповів нардеп Ігор Гузь, за його сприяння з державного бюджету з коштів соцеконому на початок робіт на об’єкті надійде пів мільйона гривень. Сквер робитиметься поетапно, сказав Гузь, але він згодом стане окрасою міста.

Як поетапно – питання друге. Ось тільки навіщо заради дешевого  піару присвоювати собі заслуги минулої влади?

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини