Андрій Веремеєнко: про вихід із фракції, зрадників у команді і не тільки

02.12.2021 | Статті | перегляди:

 На минулій черговій сесії міськради депутат Андрій Веремеєнко оголосив про свій вихід із фракції «Громадянська позиція». Таке рішення, запевняє він, є обдуманим та виваженим. На своїй сторінці у Фейсбук прокоментував його, зазначивши, що не хоче працювати у команді, яка не рахується не лише з його думкою, а й думкою громади.

«Ми йшли на вибори усією командою з однією метою – працювати для людей. Однак згодом деякі члени фракції, дорвавшись до влади, забули про свої обіцянки, і пішли у розріз із совістю, переступивши через тих, хто привів їх до неї, а також через усю команду», – розповідає Андрій Петрович.

«Не секрет, що на виборах наша фракція підтримувала кандидата на посаду міського голови Максима Клим’юка, який посів друге місце. Також була домовленість про те, що у раду пройдуть ті депутати, які отримали найбільшу кількість голосів. Але сталося інакше. Люди, які були першими у партійному списку, відмовилися від обіцянок, згодом Павло Горошкевич оголосив себе лідером фракції, і після розмови з міським головою партійний осередок «Громадянської позиції» увійшов до коаліції. Його члени отримали посади і не тільки, зрадивши команду, з якою йшли на вибори. Тут варто звернути увагу на виступи нардепа, який критикує монобільшість у ВРУ, натомість про ручну місцеву владу з її монобільшістю чомусь мовчить».

 Андрій Веремєєнко говорить, що його думка не враховувалась при прийнятті важливих рішень, депутатські запити не бралися до уваги.

«Оскільки я лікар, намагався діяти у професійному напрямку. Один із моїх запитів стосувався відновлення роботи соляної кімнати на базі лікарні. Вважаю, що вона є необхідною для профілактики захворювань, пов’язаних із легенями, особливо у наш час», – продовжує ділитися Андрій Петрович.

На фото: лікар-травматолог Володимир-Волинського ТМО — Андрій Веремеєнко

«Натомість отримав відписку. Крім того, дивлячись, як приймаються деякі рішення на сесіях, зрозумів, що інтереси громади нікого не цікавлять, а робиться все за вказівкою зверху. Тут варто додати, що нереально розглянути 200 питань за кілька годин, як це робиться тепер. І головне, що майже ні в кого не виникає суперечливих запитань, усі одностайно голосують за вже «прийняті» рішення».

 Андрій Веремеєнко у розмові торкається теми перейменування міста, яка визвала обурення у багатьох жителів громади. Він запевняє, що особисто опитав понад тисячу людей, котрі були його пацієнтами, і жоден не підтримав ідею.

«Не розумію, як працювала над вивченням питання міська рада, якщо думки тієї тисячі містян, яких мені вдалося опитати, суттєво різняться із тими, яких нібито вивчала вона. Звідки взялася ця статистика», – говорить Веремеєнко.

«Вважаю, сьогодні не на часі це питання. Крім того, ніхто не озвучив, у скільки обійдеться воно місту, і кожному з нас. Тому я єдиний, хто не голосував за це рішення. Мені, як жителю міста, і як депутату, насамперед хотілося б бачити результати роботи нинішньої влади, яка декларувала зміни та сипала обіцянками перед виборами. Минув рік, але нічого не зроблено. Немає ні нових робочих місць, крім роздутого штату міськради, ні автономного опалення у будинках, разом із тим маємо недороблені ремонти на вулицях, стадіоні, спортивних майданчиках, Риловицю, у яку закопуються бюджетні кошти, і яка заростає разом із Лугою. Люди прагнуть змін, справжніх змін, їм не потрібно замилювати очі дешевими відосиками, у яких піаряться голова та його заступники. Містянам потрібні робочі місця, щоб вони не їздили за кордон на заробітки. А місту потрібні інвестиції, бо з таким апетитом, як у нинішньої влади, незабаром матимемо проблеми з бюджетом».

   На запитання: чи не жалкує про те, що пішов у політику, Андрій Веремеєнко відповідає, для нього це досвід. А також додає, що мріє облаштувати у дитячому відділенні лікарні таку дитячу кімнату, у якій би маленькі пацієнти на якийсь час забували про свої хвороби. Також, говорить лікар, хотілося б, щоб влада звернула увагу на людей з інвалідністю. Йдеться про тих, які мають проблеми  з опорно-руховим апаратом. У соцмережах часто можна бачити, як деякі з них самотужки намагаються зібрати кошти на реабілітацію. Її могли б надавати на базі нашої лікарні, і це б обходилося значно дешевше, ніж у реабілітаційних центрах, вартість перебування у яких залежить від сервісу. Однак для цього потрібні кошти і бажання чиновників.

«Я не збирався йти у політику, але, проживаючи у місті з тисячолітньою історією, у якому живуть мої батьки, діти, рідні та знайомі, хочеться, щоб воно було комфортним, тому прийняв рішення балотуватися у депутати, сподіваючись щось змінити, але згодом зрозумів, що залишився сам. Та я не опускатиму рук,  і продовжуватиму працювати. Мої принципи, які були до виборів, не змінилися сьогодні. Сподіваюся, громада мене підтримає, а з часом з’являться однодумці. Щодо тих, хто зрадив нашу команду, оцінку їхній діяльності дасть партійне керівництво, яке й прийме відповідне рішення».   

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини