Більше півтора мільйона на огорожу та сотні тисяч на ремонт міської ради. У Володимирі продовжують освоювати кошти платників податків

24.03.2023 | Статті

Переглядів: 536

Нещодавно на сайті нардепа Ігоря Гузя з’явилася інформація За 1,6 млн грн у Володимирі хочуть відремонтувати аварійну огорожу на стадіоні «Олімп». Як зазначено в  тендері,    Володимирський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»  замовив «Поточний ремонт з усунення аварій огорожі стадіону Володимирського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” на вул. Драгоманова.20 м. Володимир. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 03 квітня 2023  —  30 вересня 2023 року.

Огорожа має бути з гратчатих конструкцій, на що піде 5,9 тон металу, передбачено мурування простих стін з керамічно-силікатної цегли, монтування монолітної стели та електромонтажні роботи. І на це все з міського бюджету планується виділити 1 мільйон 633 тисячі 811 гривень.

Крім того, заплановано виділити з  бюджетурозвитку564 тис. гривень на капітальний ремонт бігових доріжок спортивного ядра стадіону; 230 тис. грн – на придбання інформаційного табло та футбольних воріт для центрального стадіону; 100 тис. грн – на виготовлення проєкту та експертизи на капітальний ремонт фасаду і даху басейну Володимирського ЦФЗН “Спорт для всіх”.

Паралельно продовжується ремонт у приміщенні міської ради.  В одному з  дописів «На що ідуть мільйони з бюджету Володимира-Волинського?»  видання знайомило громаду міста з грандіозними капіталовкладеннями, зокрема  на ремонт коридорів та сходової клітинки у виконкомі витрачено майже  560 тисяч, ремонт електропостачання обійшовся майже  23 тисячі.  Проведено ремонт фойє у виконкомі за 27 778 гривень.  Але на цьому покращення комфорту  чиновникам не завершилося.

 Нещодавно на сайті Громадського контролю ДОЗОРРО (https://dozorro.org/tender/UA-2023-03-14-002396-a?_ref=search#tender) з’явилася інформація про тендерну процедуру, з якої відомо, що виконавчий комітет Володимирської міської ради  замовив «Поточний ремонт з усунення аварій санвузла приміщення виконавчого комітету Володимирської міської ради по вул. Данила Галицького, 5 м. Володимир Волинської області» за 183 360 гривень. Переможець конкурсу, він же єдиний учасник, стало ДП “Промжитлобуд-1”, яке є дочірнім підприємством «Промжитлобуд».

Минулого року, в період воєнного стану, держава заморозила витрати коштів на розвиток громади. Проте цьогоріч Уряд вніс деякі зміни  у свою постанову, чим дозволив виконувати певні види робіт. Ось цим і скористалася місцева влада на чолі з Ігорем Пальонкою під час розподілу коштів бюджету розвитку.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини