Біржа праці немає стільки вакансій, як Володимир-Волинська міська рада

15.09.2021 | Статті

Переглядів: 23

У липні цього року на сайті Володимир-Волинської міської ради було Оголошено конкурс на заміщення посади – проєктного менеджера для реалізації проєкту «Готський шлях: спільна історична реконструкція та віртуальна подорож в минуле». Вже про конкурс забули, переможця обрали.

І ось, 8 вересня на сайті вкотре  Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади наукового консультанта. І куди б ви думали?  «Для реалізації проєкту «Готський шлях: спільна історична реконструкція та віртуальна подорож в минуле» в межах програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020». Невже проєктний менеджер не справляється з віртуальною реалізацією проєкту? А чи може ще не усіх спеціально відібраних прилаштували на тепленькі посади? Такого роздуття штатів не було при жодній владі!

Просто диву даєшся, коли мало не щодня читаєш подібні оголошення на офіційному сайті міської ради. Складається враження, що влада вирішила випробувати терпіння жителів міста, за рахунок податків яких утримується оця вся братія бюджетників. Скільки ще потрібно менеджерів, спеціалістів, перекладачів та наукових консультантів для того аби місто стало привабливим для туриста? Для того аби запрацювала промисловість, відповідно створилися нові робочі місця?

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини