Чергова брехня від влади та керівництва «Володимиртепло»

18.11.2022 | Статті

Переглядів: 1050

У Володимирі знижено тарифи на тепло та гарячу воду. З першого погляду, влада вкотре ніби подбала про громаду, яка користується послугами КП «Володимиртепло». Однак з іншого боку, це завуальований черговий піар хід або вішання  локшини на вуха довірливим людям. А тепер детально.

У жовтні на засіданні виконавчого комітету Володимирської міської ради прийнято рішення Про встановлення тарифів на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, що надаються КП «Володимиртепло» на спрощеній системі оподаткування.

«КП «Володимиртепло» з дати переходу на спрощену систему оподаткування, враховуючи мораторій на підвищення цін (тарифів) на ринку природного газу та у сфері теплопостачання, застосовувати встановлені цим рішенням та рішенням виконавчого комітету міської ради №352 від 30.09.2021 року, з дотриманням вимог ч.5 ст.10 та ст.12 Закону «Про житлово-комунальні послуги» наступні тарифи натеплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, зокрема длянаселення – 2159,03 грн/Гкал)) (до зниження  2193,64 грн./Гкал (з ПДВ)),  послугу з постачання гарячої води длянаселення – 136,17 грн/куб.м,) (до зниження 138,40 грн./1 куб.м (з ПДВ)».

На перший погляд тарифи дещо знижені: на гарячу воду на 2,23 грн, а на теплову енергію – 34,64 грн. Однак при цьому варто врахувати й те, що попередні тарифи формувалися із ПДВ за ставкою 20 %. Як тільки но підприємство перейде на загальну систему оподаткування споживачі відразу ж відчують неабияке «покращення», оскільки тарифи  на теплову енергію для населення автоматично зростуть в середньому на 400 гривень а на гарячу воду – 25.

Тому плескати в долоні та висловлювати щиру вдячність меру Ігорю Пальонці та керівнику «Володимиртепло» Сергію Кобі нема за що. Зменшення тарифів проведено згідно з діючим податковим законодавством. А не для зниження тягаря на гаманці володимирчан.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини