Чому Ігор Пальонка лобіював на голову громадської ради Віктора Рупшу, директора Суходільської опорної школи?

18.08.2021 | Статті | перегляди:

Нещодавно відбулися установчі збори по формуванню нового складу громадської ради під час якого затверджено чисельний склад цього дорадчого органу міськвиконкому та обрано його голову. Про це інформує сайт Володимир-Волинської міської ради Відбулись установчі збори громадської ради

Як стало відомо, головою громадської ради більшістю присутніх обрано Віктора Рупшу – директора Суходільської опорної школи, делегованого від первинної профспілкової організації працівників освіти та науки Зарічанської сільської ради.

Відразу ж після обрання у соціальних мережах розпочалося активне обговорення складу ради, його очільника та процедури голосування. Наголос ставився на повній узурпації влади політичною силою «За майбутнє» у Володимирі-Волинському, котра  до складу громадської ради швидше всього делегувала лояльних до неї людей, які  методом переконання в подальшому обрали «потрібного» голову. Тобто, голова міської ради Ігор Пальонка, таким чином матиме право повністю контролювати та впливати на думку і рішення громадської ради Володимир-Волинської громади.

Про даний факт можна було б змовчати, адже кожна влада намагається в складі громадських формувань бачити «своїх» людей. І хоча рішення дорадчого органу носять рекомендаційний характер, однак на них потрібно постійно реагувати та виносити ті рішення, які вимагає громадськість.

Хочеться окремо зупинитися на кандидатурі голови громадської ради Віктору Рупші, котрого призначили директором Суходільської ЗОШ після ряду скандалів навколо конкурсних та атестаційних  призначень. До призначення на цю посаду Віктор Володимирович працював уповноваженою особою відділу і куратором району по загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах.

Призначення головою громадської ради Віктора Рупши, якщо вдатися в історію річної давності, було прогнозованим та підготовленим заздалегідь. Про це свідчить його інтерв’ю інтернет-виданню «КОРДОН»

Віктор Рупша в редакції інтернет-видання «КОРДОН»

Економне опалення, новий фасад та стадіон: як змінилась школа в Суходолах , в якому, окрім досягнень закладу та його матеріальної бази, постійно ставився наголос на дієвій співпраці з місцевою владою на чолі з головою, на той час, Зарічанської сільської ради Ігорем Пальонкою, фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» та народним депутатом Ігорем Гузем. Як зауважив Віктор Володимирович, за сприяння нардепа Ігоря Гузя та Ігоря Пальонки у школі відбулася модернізація навчально-технічної бази – укомплектовано два комп’ютерних класи.

Однак згодом Суходільська опорна ЗОШ та Зарічанська сільська рада потрапляє в череду скандалів та махінацій. Спочатку з ремонтом, про що доводить публікація

На Володимирщині помітили махінації з тендером на ремонт фасаду школи…  , де з пропозицій, які надійшли для участі в електронних торгах, вибрали на понад 450 тисяч гривень дорожчу від найбільш економічно вигідної.  Втрутившись у ситуацію, у суді прокурори домоглися визнання результатів торгів та договору підряду недійсними.

Проте, на порозі виборів до місцевих органів самоврядування, де «За майбутнє» разом з нардепом Гузем готувало на посаду мера Володимира-Волинського голову тодішньої Зарічанської сільської ради Ігоря Пальонку, справа з махінаціями далі Господарського суду на пішла.

У січні нинішнього року, в Суходільській школі розігрався новий скандал, в  якому мама школяра звинувачує не лише дітей, а й вчительський колектив в цькуванні її дитини, про що інтернет-видання одне перед одним інформувало громадськість, зокрема в одному з них опубліковано статтю  

Про скандал у Суходільській школі говорили на передачі «Стосується кожного»

Невже під час обрання кандидатури голови члени новообраної громадської ради Володимира-Волинського про це не чули? А чи може просто не бажали вникати та чітко виконували побажання діючої влади?

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини