Чорний понеділок для пільговиків

02.02.2016 | Статті | перегляди:

З 1 лютого в пасажирському транспорті ВАТ «Володимир-Волинське АТП-10707» запроваджено платний проїзд для пільгової категорії громадян, крім учасників бойових дій. Цю неприємну новину пасажирам повідомили самі ж водії.

Цього вартувало чекати, оскільки держава не передбачила субвенції на покриття витрат перевізників на пільгове перевезення пасажирів. У подальшому всі ці преференції передані на місця, і тепер безкоштовний проїзд пільговиків залежатиме від волі місцевої влади та самодостатності місцевих бюджетів.

З інформації начальника управління соціального захисту населення Володимир-Волинської РДА Наталії Голюк стало відомо, що департамент соціального захист населення Волинської ОДА, зважаючи на численні звернення волинян та відсутність державних гарантій на пільги, які передбачені законодавством, надіслав звернення до Міністерства фінансів. У березні, ймовірніше за все, переглядатимуть державний бюджет в частині повернення субвенцій на пільгове перевезення пасажирів.

Будемо надіятися, що нардепи та уряд все ж таки проявлять здоровий глузд та віднайдуть  резерви для відновлення пільгового перевезення.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини