Чи можуть 137 працівників бюджетної сфери вирішувати долю Володимира-Волинського?

18.09.2021 | Статті | перегляди:

Ось і збулася мрія народного депутата Ігоря Гузя: підконтрольна йому керівна свита Володимира-Волинського на чолі з головою Ігорем Пальонкою та його правою рукою – керівником робочої групи Ярославом Матвійчуком, зуміла таки знехтувати думкою більшості громади та розпочати процедуру перейменування міста Володимира-Волинського.

Бокоч, Пальонка, Матвійчук на громадських слуханнях щодо перейменування міста

Громадські слухання, які відбулися в КМЦ, поступово перетворювалися на шоу одного режисера – помічника нардепа Бокоча, який дав вказівку будь-яким методом таки прийняти рішення в угоду свого патрона та вирішував у залі, кому давати слово, а кому просто вимикати мікрофон. 

Продумано було все: довготривала реєстрація за паспортами, обов’язкова явка працівників бюджетної сфери та палкі промови «істориків» та «науковців»

Завуальований автор перейменування міста депутат міської ради Андрій Гнатюк у своєму виступі повернувся у далекий 2018 рік, коли голова молодіжної ради на той час Максим Клим’юк скерував звернення молоді до тодішнього міського голови Петра Саганюка щодо створення робочої групи, для вивчення питання можливого повернення місту історичної назви. Однак  не пригадав, що перегинати через коліно громаду ніхто не збирався, оскільки упродовж року планувалося вивчити думку містян, провести прозоре опитування, та чітко усвідомити, які витрати понесе бюджет та жителі міста у ході перейменування. Максим Клим’юк звернувся до Матвійчука, з єдиним питанням, чому робоча група під його керівництвом жодного разу упродовж двох років не зібралася? Відповіді так і не почув. Більше того, помічник нардепа Бокоч дав вказівку вимкнути Максиму Клим’юку мікрофон, на що він відповів:

«Така поведінка помічника нардепа є ганебною та паплюжить демократію».

Виступ Максима Клим’юка на громадських слуханнях щодо перейменування міста

Йому таки вдалося завершити свій виступ, наголошуючи на тому, що містом керують люди, яким просто на нього наплювати. А влада в їх руках – є знаряддям протягування вигідних для них рішень.

«Та чи не трапиться так, що назавтра вона опиниться на задвірках, вислуговуючись за теперішні посади?», – підсумував свій виступ Максим Клим’юк.

Про повернення місту історичної назви на сайті Володимир-Волинської міської ради, окрім недолугого голосування, нічого немає. Ні протоколу засідання робочої групи, ні розрахунків бюджетних коштів, які доведеться викинути практично на вітер після того, як відкинеться «Волинський». І жодного разу на запитання журналістів, Ярослав Матвійчук ухилявся відповіді. Типу, це все піде у поточні видатки.

Як зазначила у виступі Ірина Ліщук, немає жодного офіційного заключення Інституту національної пам’яті, Державного архівного фонду. Крім того, думка містян не врахована, бо є одне магічне речення:

«враховуючи депутатське звернення народного депутата Ігоря Гузя…»

Виступ Ірини Ліщук на громадських слуханнях щодо перейменування міста

І 137-ма голосами в залі було прийняте рішення щодо перейменування.

Попереду сесія, тож ще є час містянам дати відсіч примхам нардепа Гузя.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини