Понеділок, 21 вересня 2020, 18:28

Чи вдасться Ігорю Гузю вкотре отримати підтримку виборців Володимирщини, агітуючи за новий політичний проект олігархів «За майбутнє»?

02.09.2020 | Статті | перегляди:

Осередок партії «За майбутнє», який в народі уже давно охрестили «За майбах», впевнено крокує до виборів. Презентує себе як гурт нових у політиці облич. Та чи такі вже й нові ці обличчя і хто ними керує? Звісно, наявність певного досвіду – це перевага. Та який цей досвід? Під чиїм керівництвом він здобувався? А, напевно, найголовніше, чи оте саме керівництво відпустить своїх наступників у самостійне життя, чи, навпаки, продовжуватиме керувати, як і раніше, а вдячні за отримані досвід і витрачені на передвиборчу рекламу кошти, нові обличчя танцюватимуть під дудку своїх «опікунів»?

До речі, про вдячність. Чого вартує лише недешева реклама, що наповнює вулиці міста? Якої вдячності вимагатимуть потім за неї меценати? Та чи зможе людина, навіть якщо вона і має бажання працювати чесно, це робити? Думаємо, допоки є час…

Фактично «за руку» веде у місцеву політику нові обличчя депутат Верховної Ради Ігор Гузь. Ще молодий, але вже досвідчений політик, думки про якого різняться. Та думки думками, а звернемося до фактів.

Мешканець Луцька, який активно просувається володимирськими та ново волинськими шляхами. Впізнаваний молодий політик, який побував ледь не у кожному дворі (а тепер водить по них представників команди «За майбутнє») і, безумовно, цим завоював собі чимало прихильників. Активне пропагування здорового способу життя теж є безумовним плюсом. та чи так вже все ідеально насправді?

Свого не пропустить. Про це свідчить вимога про виплату компенсації нардепу за проживання у столиці із державного бюджету. Детальніше читаємо https://hromadske.volyn.ua/burshtyn-rynok-zemli-ta-opozytsiia-iak-pratsiuvaly-volyns-ki-mazhorytarnyky-v-radi/

Залюбки кошти із держбюджету витрачаються, а точніше, націлюються ним і на відкриття нових спортивних майданчиків. Яскраві піарні презентації, при яких наголошується на тому, що саме стараннями нардепа було отримано той чи інший «подарунок» для громади, не дуже обізнаних виборців підштовхує до думки, що заплачено за них із щедрої депутатської кишені. Детальніше про це можна прочитати тут https://sylapravdy.com/socekonom-i-dorozhniy-fond-na-volini-kandidati-rozpovidayut-pro-subvencii-z-derzhbyudzhetu-yak-pro/?fbclid=IwAR1biGslBXEBBqKjEEc8YKpaMObfpItMI4HzUDnDchV76lU1IeU5AwB7NB8 А прості, далекі від політики люди, які і складають основну масу виборців, не знаючи таких нюансів, кажуть: «Цей майданчик нам поставив Гузь!». Та чи так вже і поставив? За інсайдерською інформацією майданчики виготовляють наближені до нардепа фірми, роблячи на них чималі накрутки. Зокрема, у Володимирі-Волинському багато з них зроблено та встановлено фірмою депутата міської ради Вадима Василюка. Отож, думаємо…

Під час однієї із зустрічей із електоратом напередодні минулорічних президентських виборів стосовно того, кого із кандидатів підтримує, Ігор Гузь зазначив, що не агітуватиме ані за Зеленського, ні за Порошенка, адже частина людей за одного, а частина – за іншого. Цим буцімто він розмежує людей, а через повагу до кожного не може такого робити. Що це: справді повага, толерантність чи далекоглядність? Досить зручна позиція при якій можна завжди повернутися у зручний для нової влади, і для себе, бік.

Чи не такої «мудрості» вчитиме, а може і вже навчив, Ігор Гузь і кандидата на міського голову, якого активно підтримує. На яку доріжку наставлятиме його: складним і непроторенним новим шляхом, на якому можуть чекати неочікувані і не завжди приємні сюрпризи, чи рухатися перевіреним досвідом багаторічного очільника міста, широченною стежиною, продовжуючи його справи? То що ми змінимо таким чином? Думаємо.   

Катерина Волинська

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини