Депутат Андрій Веремеєнко: «Члени ГО Спортивний автомобільний клуб «Віраж ВВ» варті уваги громади!»

12.07.2021 | Новини, Статті | перегляди:

На минулій сесії Володимир-Волинської міської ради депутат Андрій Веремеєнко звернувся до міського голови Ігоря Пальонки з
депутатським запитом щодо виділення земельної ділянки для заняття технічними видами спорту, зокрема для авто та мотокросу.


«До мене, як депутата, звернулися члени ГО «Спортивний
автомобільний клуб «ВІРАЖ ВВ» з проханням допомогти вирішити питання виділення земельної ділянки для заняття авто та мотокросом, який з кожним роком набуває широкої популярності. Для тренувань та розвитку даними видами спорту потрібно мати територію, яка в подальшому використовуватиметься для проведення чемпіонатів та змагань. Це не лише сприятиме спортивному вихованню молоді міста, а й стане неабияким стимулом для туристів. Адже на чемпіонати з’їжджаються спортсмени та їх групи підтримки з різних куточків держави»
, – наголошує Андрій Петрович.


Першопрохідцем та керівником місцевого мотоциклетного
спортивного клубу є депутат минулих скликань Валерій Олексюк.


«Років 40 тому у Володимирі-Волинському відбувалися чемпіонати з мотокросу. Мені дуже хочеться це відродити, бо сам займався цим видом спорту у юності. Однак проблема в тому, що відсутня земельна ділянка, де можна обладнати мототреки, проводити змагання та постійно відточувати майстерність. Спортивний клуб нараховує 12 осіб, які мріють не лише про відродження, а й постановку даного виду спорту на професійну основу. Адже на змагання до Володимира-Волинського прибувають спортсмени не лише з різних куточків Волині, а й Львівської, Чернігівської та ряду інших регіонів», – ділиться проблемою Валерій Олексюк.


Депутат Андрій Веремеєнко під час оголошення запиту запропонував
під мототрек виділити земельну ділянку, яка у минулому
використовувалася для видобутку піску.


«Як стверджує керівництво спортивного клубу, його вихованці займають призові місця в змаганнях на рівні чемпіонатів та кубків України. Відродимо мотоспорт, тим самим залучимо туристів до Володимира-Волинського. Адже окрім учасників змагань приїдуть групи їх підтримки» – зазначає депутат Андрій Веремеєнко.


Запит депутатами підтримано та подано перші пропозиції щодо місця
майбутньої земельної ділянки для спортивного клубу.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини