До якого часу нова влада Володимира-Волинського роздуватиме штати?

30.07.2021 | Статті | перегляди:

Структура виконавчого комітету та його підрозділів роздувається на очах. Мало не щотижня оголошуються конкурси та публікуються переможці. Не встигаєш за розвитком подій в кадровій політиці. І ось вчергове 17 липня на сайті Володимир-Волинської міської ради  Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади

Дослівно, «Міський голова Ігор Пальонка прийняв розпорядження про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації»

На сьогодні у відділі вже є дві штатні одиниці, які працюють винятково на піар влади та її очільників. Невже настільки влада працює у поті чола, що не вистачає двох осіб задля її піару? Навіщо ще третю одиницю вводити у штат, коли у минулому місяці призначена радниця міського голови, завданням якої здійснювати інформаційне, організаційне та методичне забезпечення діяльності міського голови? Якщо Ігор Пальонка має свого власного інформатора, тоді три решту штатних одиниці припадатиме на кожного заступника?
Ми критикували попередню владу за некоректне збільшення штатної чисельності. Але на той час мова йшла про додаткову одну-дві одиниці на увесь штат виконкому та його структурних підрозділів. У відділі зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації працювала одна людина, яка встигала висвітлювати діяльність влади та усі події, які організовувалися та траплялися у Володимирі-Волинському. Попередній міський голова Петро Саганюк мав при собі радника, проте ця посада подекуди скорочувалася і на момент виборів її у штаті не було. 

То що змінилося після виборів? У чому нагальна потреба роздуття штатів та додатковий фінансовий тягар на плечі платників податків? Невже від кількості працівників відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації залежатиме добробут жителів міста? А чи можливо таким чином влада вирішує проблему з безробіттям, щоразу створюючи нові робочі місця для свого власного піару?  

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини