Друга частина аудіофільму “Гроші на смітник”. Олександр Козичко вперто відмовляється йти проти закону

23.10.2020 | Статті | перегляди:

Вкотре повертаємося до аудіозаписів, які надав директор КП «Полігон» Олександр Козичко Тарасу Сватку, і які він оприлюднює на своїй Фейсбук у проєкі “По той бік Закону“. Публікуємо другу частину аудіофільму “Гроші на смітник”.

Зустріч відбувається у стінах Волинської ОДА, у кабінеті кошнього радника керівника патронатної служби Олександра Закузенного. Однак й того разу позитивних результатів вона не принесла, як і порозуміння між чиновниками. Олександр Козичко разом із керівником управління житлово-комунального господарства і будівництва МВК Віктором Фіщуком повертаються додому без відповіді на свої пропозиції: закрити виплачений аванс актом за старими цінами, провести відповідний об’єм робіт, внести коригування та наступні акти закривати за новими цінами.

Радник обласного чиновника насамперед передає привіт босу Козичка, на що той відповідає, що у нього лише він один, та відкрито натякає, щоб той приїхав на зустріч. У подальшому стверджує, що   особисто зацікавлений, щоб полігон добудувався. Ось тільки цьому, на його думку, заважає «нехозяйственний» підхід замовника, тобто керівника КП «Полігон» Козичка. Закинув, що виконавці більше зацікавлені у добудові полігону, ніж замовник. На це Олександр Іванович твердо відстоює свою позицію, опираючись на висновок технагляду: не бачить відповідного об’єму роботи, немає акту виконаних робіт, а лише сумнівно придбані матеріали, серед яких і плівка та горезвісний бульдозер.

Однак обласний радник непохитно стоїть на своїх позиціях, давши зрозуміти співрозмовникам з Володимира-Волинського, що буде так, як цього хочуть вони та фірма, яка будує сміттєзвалище.

Згадується у розмові Ярослав Анатолієвич, з яким свого часу велися подібні перемовини на рахунок коригування кошторису.

До слова, на цій же сторінці  Тарас повідомив, що «кілька годин тому було здійснено спробу “злому” акаунту на Фейсбуці». Ймовірно, оприлюднення плівок комусь із чиновників різних рангів та рівнів стало кісткою в горлі і для них запахло смаженим.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини