Фаворитом фінансової підтримки від міської ради залишається КП “Володимиртепло”

06.06.2023 | Статті

Переглядів: 377

 На  крайній сесії Володимирської міської ради переглянуті та затверджені зміни  до  бюджету громади, у тому числі видаткової частини. Є ряд цікавих перерозподілів, внаслідок чого кошти платників податків й надалі йдуть на утримання обраних владою підприємств.

Не дивно, що фаворитом фінансової підтримки залишається КП «Володимиртепло», якому  на цій сесії влада міста виділила майже 2,4 мільйони гривень.  З них, 2 мільйони гривень на реконструкцію навісу №1 для палива по вулиці Володимира Великого; 285 738, 0 гривень на заміну насосу на котельні по вулиці Шевченка,8 та 68 700 гривень – на придбання електрогідропресу.

Поряд з тим, у місті   продовжується фінансування Володимирського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, а саме, для капітального ремонту будівлі басейну планується витратити 7 мільйонів 100 тисяч гривень; на придбання п’єдесталу – 30 тисяч, а для придбання трактора для газонів – 180 496 гривень.  Якщо туди додати виділені більше півтора мільйона на огорожу, на бігові доріжки та інші будівельні роботи – стадіон «Олімп» за сумою капіталовкладень  найближчим часом переплюне стадіон «Арена Львів».

Дещо припало й на культуру. Не будемо зупинятися на усіх видатках, подамо основні моменти підтримки культури на селі міською владою. Довгий час перебуває на слуху Будинок культури села Суходоли. Там влада планує реконструювати систему опалення та збудувати нову теплотрасу до будівлі вартістю понад 800 тисяч гривень. А у клубі села Федорівка  мають капітально  відремонтувати санвузол, на що виділено 71 419 гривень.

Планується відреставрувати будівлю музичної школу у Володимирі, на що у бюджеті передбачено 10 мільйонів гривень.

Як бачимо, кошти просто течуть річкою в руки влади міста. Ні на чому не економлять. З одного боку, прекрасно, що декларуються ремонти, виготовляється ПКД (подекуди не на часі), однак жителі сивочолого за два з половиною роки не побачили у Володимирі жодних зрушень, окрім Кораблика на Риловиці та ще одного дитячого майданчику у «Слов’янському». У Пальонки на це є одна відмазка: «війна». Натомість ремонти клозетів у міській раді проводяться,    в кабінети місцевого чиновництва вкидаються мільйони, як і   закопуються в землю під час так званих ремонтів вулиць, заміні теплотрас та реконструкції навісів для дров.  

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини