Фірму, яка робить капремонт вулиці Зимнівської, пов’язують напряму з лідером партії «За майбутнє» Ігорем Палицею

13.10.2021 | Статті | перегляди:

Про капітальний ремонт вулиці Зимнівської у Володимирі-Волинському заговорили ще 4-ри роки тому, про що видання інформувало У Володимирі працювала делегація Волинської філії «Служби автомобільних доріг», де обіцяли на той час винятково ямковий ремонт за браком коштів на капітальний.

З місяць тому, цю тему вкотре підняли на одному з брифінгів міського голови Ігоря Пальонки, де було інформовано, що  найближчим часом ремонт вулиці таки розпочнеться. І до кінця року вкладеться перший шар асфальтного покриття. Крім того, Ігор Пальонка назвав підрядника – фірму “ПБС“. Звідки вона, пояснити не міг, оскільки  замовником робіт виступає Служба автомобільних доріг.

Про вищезгадану будівельну фірму у Володимирі-Волинському практично ніхто не чув, оскільки дорожніми ремонтами здебільшого займався «Луцькавтодор», «Аміла» та «Автомагістраль».

Зважаючи на те, що Володимир-Волинський міцно накрили фірми, наближені до нардепів Ігоря Палиці та його соратника по «За майбутнє» Ігоря Гузя, видання «Володимир Медіа» за допомогою відкритих джерел мало нагоду почерпнути доволі цікаву інформацію про «ПБС». Виявляється, ця фірма не випадково винирнула на теренах Володимирщини.

Наприкінці вересня Центр Журналістських розслідувань «Сила правди» опублікувало цікаве розслідування під назвою Хто освоїв майже шість мільярдів: фаворити волинських …

З якого стало відомо, що  «третє у місце у рейтингу фаворитів Служби автодоріг займає івано-франківська фірма «ПБС». Їхнє справжнє волинське «велике будівництво» розпочалося із початком карантину. За неповний рік компанія отримала понад 804 мільйони гривень. Зрозуміло ж, що все завдяки програмі президента Зеленського. У 2020-му франківцям вдалося виграти одразу кілька тендерів на ремонт ділянок траси М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече та доріг поблизу Шацьких озер.

Друг та соратник Ігоря Палиці — політик та бізнесмен Олександр Шевченко

На Волині фірма вперше засвітилася у 2019 році, коли почала вигравати дорожні підряди у Луцьку після приходу до влади у місті соратників політика Ігоря Палиці. Фірма належить колишньому директору гірськолижного курорту «Буковель», нардепу 7-8-го скликань (2012-2019 рр) та кандидату в президенти України 2019 року Олександру Шевченку, який є однопартійцем та бізнес-партнером колишнього голови Волинської обласної ради, народного депутата від Луцька Ігоря Палиці

Ігор Палиця та Олександр Шевченко у 2019 році

Хоча й офіційно фірма записана на франківчанку Іванну Непик, свою причетність Шевченко не заперечує. Керівник фірми «ПБС» Олексій Пастернак спільно із ТОВ «Буковель» є засновником фірми «Вест хілл». А власниками ТОВ «Буковель» є дружина та син Ігоря Палиці. У 2020 році фірма виграла низку багатомільйонних тендерів «Великого будівництва» на Волині. До прикладу, 90-мільйонний тендер на ремонт дороги Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече, у якому Держуадитслужба виявила порушення. Та попри рекомендації аудиторів Служба автодоріг договору із підрядником не розірвала».

У продовження теми варто додати, що на офіційному сайті, де вноситься уся інформація про кожного зареєстрованого в Україні суб’єкта господарювання, зокрема, ТОВ “ПБС” — 32872788 — Опендатабот у судовому реєстрі зареєстровано 149 судових рішень, де однією із сторін – здебільшого в якості відповідача або третьої особи, яка не заявляє окремих вимог, виступає «ПБС». Держаудитслужба різних регіонів України подавала висновки про скасування результатів моніторингу процедур закупівлі, де переможцем обирали  «ПБС», однак Служби автомобільних доріг України, які були замовниками робіт, доволі таки вперто  стояли до кінця у своїй правоті. І судові рішення здебільшого були прийняті на користь САД, тобто «ПБС».

Доволі таки цікавою та довготривалою була судова справа за позовом Херсонської прокуратури, щодо виконання зобов’язань «ПБС» з ліквідації нерівностей та колійності на одній з доріг області загальною сумою 6,5 млн. грн. Однак за причини неусунення недоліків в позовній заяві у встановлений судом термін, справа судом не розглядалася.

Крім того, на сайті ПБС — Код ЄДРПОУ 32872788 – YouControl,

Вказано, що у  «контрагента ТОВ “ПБС” зареєстровано 0 торгових марок, 0 одиниць автотранспорту в користуванні, та 11 ліцензій»

Цікава інформація і про франківчанку Іванну Непик, котра виступає власницею фірми. Крім «ПБС» пані Непик є власницею ТзОВ “РЕСУРСНА КОМПАНІЯ” та керує  ТзОВ “ГАЛИЧИНА-ЦУКОР”. Більше інформації можна дізнатися з Непик Іванна Володимирівна | Каталог ФАР – Фігуранти … https://far.chesno.org › person

 Ось така ще одна скандальна фірма зайшла до Володимир-Волинської громади. І вкотре з ними пов’язують уже нам відомі прізвища нардепів.

Нещодавно на сайті міста проінформовано, що розпочалися роботи по вкладанню нижнього шару асфальтобетонного покриття на вулиці Зимнівській. Залишається спостерігати.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини