Понеділок, 29 листопада 2021, 09:49

Громадські слухання по будівництву готелю хасидам заплановане на 11 серпня

09.08.2021 | Статті | перегляди:

Це надто гостра тема, яка внесла драйв в соціальні мережі та сколихнула громадськість Володимира-Волинського. Зареєстровано петицію про заборону забудови, яка набрала 150 голосів; готується колективне звернення мешканців сусіднього із земельною ділянкою будинку. Влада спробувала на швидку руку організувати громадські слухання, однак після декількох публікацій місцевих активістів дала задню.

Наступне обговорення планувалося 4 серпня, проте  на сьогодні  в управління архітектури, як заначив головний архітектор Тарас Киба, не надійшло жодного заперечення, пропозиції та зауваження до проекту. Зважаючи на це, громадські слухання запропоновано перенести на 18.00 годину 11 серпня. 

Про те як депутати на сесії без зайвого зауваження прийняли рішення про зміну цільового призначення земельної ділянки у центрі Володимира-Волинського під будівництво готелю для хасидів, видання неодноразово піднімало у публікації: 

Хасиди у Володимирі-Волинському: будівництво готелю, обурення громади та думка влади

Досить бурхливою була реакція містян у соціальних мережах: володимирчани категорично виступали проти будівництва, обурювалися зухвалою поведінкою прибулих єврейських паломників, що подекуди закінчувалося викликом поліції.

Але на цьому чомусь все стихло. Хасиди поїхали, дискомфорт зник, комунальники все прибрали. Влада тихенько чекає пропозиції та зауваження, а люди – мовчать. На минулі громадські слухання, які поспішно перенесли на 4 серпня, практично прийшли лише зацікавлені у протягуванні проекту будівництва готелю.

Невже все усіх влаштовує? А чи може людям притаманне поверещати та забути, коли проблема відійшла на задній план? Невже щорічне паломництво, яке набуватиме щоразу більшого розмаху, піде на користь місту? Хто від цього готелю виграє? Місто? Його жителі чи єврейська община?

У містян ще є декілька днів. Думайте, шановні, адже тільки ваша непохитна позиція змусить владу переглянути своє рішення та врахувати думку громади. А якщо ви мовчатимете, значить усіх все влаштовує.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини