Гроші в старенької вкрали – нікого не знайшли і не покарали…

11.02.2016 | Статті | перегляди:

Місцеві активісти З´єднання борців «За справедливість» мали можливість розповісти на своєму сайті трагічну історію, яка трапилася із місцевою бабусею Галиною, що мешкає в районі вулиці Зимнівської і викласти її на своєму сайті.

– У старенької  вкрали усі гроші, які вона збирала «на чорний день». Цей випадок настільки їй підкосив здоров’я та підточив психіку, що маленька, сухенька та згорбатіла бабця ладна була у річці втопитися. З сорому та відчаю, – повідомляють активісти. – Дана історія розказана  нею особисто, тому може бути дещо надуманою або емоційно сприйнятою. Проте хочемо подати її для широкого загалу як повчальну в плані того, щоб ми ніколи не забували про те, що у нас є одинокі рідні. Які, як ті малі діти, вимагають уваги та ласки. Повірте, ми усі колись станемо немічними та чекатимемо когось із рідних на гостину. Не до подарунків нам тоді буде, просто захочеться почути добре, тепле слово.

Почнемо з того моменту, коли поряд з її будинком хтось купив хату. Чоловік вирішив так-сяк ту хату утеплити, тому почав ліпити пінопласт з надвору.  За роботою відразу ж примітив, що сусідами у нього є дві одинокі бабці, до яких практично ніхто не ходить, окрім соціального робітника. Щоденно пораючись біля будинку, він спостерігав куди бабця ходить, де кладе ключ від вхідних дверей, як довго може десь затриматися.

А бабця таки іноді покидала хату. То племінниця захворіла на невиліковну хворобу, возила їй гроші. То племінник помер в іншому місті, до якого також бабця поїхала попрощатися. І коли одного разу приїхала додому, щоб укотре взяти приховану на чорний день копійчину та віддати на лікування родичам, мало не зомліла: у схованці не залишилося й гривні.

Хоча жінка й малограмотна, проте її спокійна та логічно порбудована думка дала зрозуміти нам, що бабця зверталася до міліції, до міського голови, навіть вказувала на можливе ім’я зловмисника.  Проте одні чомусь цю справу затягують, як кота за хвоста. Приїхали, пофотографували, забралися і поїхали. А інший – просто її не прийняв та направив до міліції. Утворилося замкнуте коло, в якому обдурена старенька не може знайти вихід.

Вихід віднайшли ми. Скерували пані Галину до Центру надання безкоштовної правової допомоги, де її прийняли, вислухали та порекомендували зібрати відповідні довідки для того, щоб в подальшому надати правову допомогу або призначити адвоката. Бо тут таки попахує криміналом.

Мораль цієї історії така: не залишайте своїх одиноких літніх родичів наодинці, уберігайте їх від нечесних на руку людей та поясніть, що ховати свої заощадження потрібно не в шухлядах, а більш надійних місцях.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини