ГУЗЬ – ЗАШКВАРЕНИЙ

26.06.2021 | Статті | перегляди:

Можливо мало хто на Володимирщині обізнаний, що в державі  успішно працює громадське об’єднання Центр Протидії Корупції, яким запущено проект   #СерпомПоРейтингу.

Нещодавно на ФБ сторінці  згаданого проекту  з’явилася інформація про те, що є вже перший мільйон на покарання упирів. Ці кошти – «Пожертви на точкове поширення правди про тих, хто не хоче чесних судів, руйнує наші стосунки з Заходом, протягує олігархічні закони, атакує антикорупційні органи, просуває російські інтереси» .

До списку «зашкварених» народних депутатів втрапив і волинський обранець від партії «За майбутнє» Ігор Гузь.  
Журналісти центру протидії корупції  розповіли про негідні вчинки цього депутата. Подаємо витримки мовою оригіналу “попри молодий вік встиг змінити чимало політичних партнерів. Наша Україна, Батьківщина, Народний Фронт, підозрюваний в заволодінні сотень мільйонів гривень Микола Мартиненко, помічником якого трудився Гузь, вже в минулому.

Зараз Гузь зблизився з соратником Коломойського Ігорем Палицею, якого називають найвпливовішою людиною на Волині. Цікаво, хто буде наступним соратником Гузя?

Чим запам’ятався депутат Гузь? По-перше, його не переконали відеодокази з бурштиновим депутатом Поляковим, тому дозвіл на арешт колеги по фракції Гузь не дав.

По-друге, на рідному окрузі №19 за кошти, отримані з субвенцій, школи та інші заклади купували комп`ютери у чоловіка, який пов`язаний з нардепом. Як повідомлялось, депутат Іваничівської селищної ради Роман Чипинюк взяв участь у 16-ти тендерах та переміг в 14-ти з них. Дружина Чипинюка кілька років керувала громадською приймальнею Гузя, хоча депутат відхрестився від причетності до таких дивних результатів тендерів.

За кілька років в кріслі депутата Гузь змінив Hyundai Sonata на престижний Land Rover Discovery. Певно, не проти пересісти на більш статусне авто. Друзі, добре подумайте, чи варто давати Гузю ще один шанс.

 Щодо позашляховика, у ЗМІ  описано як Активісти збираються перевірити нардепа Гузя на причетність …, з посиланням  на сторінку Громадська ініціатива «Депутати, на вихід» у Facebook.

Активісти зазначають, що таке авто нардеп міг отримати як подарунок від Ігоря Палиці, а легалізувати його вирішив, оформивши на яку-небудь фірму і взяти в оренду.

Далі допис подаємо без змін та доповнень: «Цілком зрозуміло, що Гузь отримав дорогу автівку в подарунок від Палиці. Але ж як її легалізувати, коли в тебе по декларації 158 762 тис. грн. зарплати за рік (13,2 тис. грн. на місяць), 89 тис. грн. заощаджень та 270 тис. грн. від продажу старого авто Hyundai Sonata

Записати на дружину вже не можна, бо Гузь розлучився. Записати на пенсіонерів батьків, які живуть на одну лише пенсію в селі Смідин – також не вийде. То що ж робити? 

І вирішив тоді пан Гузь всіх перехитрити – оформити авто на якусь фірму і просто взяти його в оренду. Але яка фірма на це піде? Хто погодиться взяти участь у явно корупційній схемі?

І тут на допомогу Гузю прийшов його старий друг Олексій Панасюк, власник підприємства ПП «Транс-Волинь». Свого часу вони разом були співзасновниками ГО «Національний Альянс».

Олексій Панасюк працював помічником Гузя, коли той був депутатом Волинської обласної ради. Був водієм у дружини Гузя, коли та виконувала на Волині проект ООН. Також він обирався депутатом Луцької районної ради від партії «За Україну!». Пізніше разом із Гузем перейшов у «Фронт змін».

Отже, ПП «Транс-Волинь» купляє собі у власність позашляховик вартістю 1,5 мільйона гривень. Причому, за словами Панасюка, беруть авто в кредит, бо дохід фірми за 2016 рік склав лише 300 тис. грн., тому купляти автівку за нібито власні кошти фірми було б податковим самогубством. 

А далі пан Гузь та пан Панасюк уклали угоду на оренду автомобіля лише за 12 тис. грн. на місяць!!! Така більш ніж щедра оренда відразу викликає кілька запитань…

На той час місячна зарплата обранця складала 13 тисяч гривень. Тому віддавати усю зарплату за оренду – викликало сумнів. Крім цього, на правах оренди в народного депутата з 01 жовтня 2018 року перебуває квартира площею 63,9 м.кв

 В статті Ігор Гузь: депутат-революціонер, що полюбляє красивих помічниць…., подано яскравий портрет народного депутата з усіх ракурсів. Подаємо один з них мовою оригіналу. Виявляється, слуга народу любив брати участь в масових акціях, за що неодноразово мав проблеми з законом.
Компромат

Під час акцій «Україна без Кучми» був одним з учасників нападу на поліцейський кордон, який був виставлений поблизу з корпусом Київського національного університету.

В результаті зіткнень з правоохоронцями, Ігор Гузь був затриманий і відправлений до слідчого ізолятора. Згодом його засудили до десяти днів адміністративного арешту.

Наступний раз в поле зору правоохоронців пан Гузь потрапив через дванадцять років. Під час Євромайдану проти Ігоря було порушено три кримінальні справи. За те, що він виніс з обласної ради портрет Президента, йому інкримінували хуліганство. Гузя підозрювали в закликах до вчинення дій, що загрожують громадському порядку, а також захопленні державних або громадських будівель чи споруд.

Суд ухвалив застосувати до депутата запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на два місяці. На нього наділи електронний браслет.

Крім протестних акцій в Україні Ігор Гузь спробував брати участь в опозиційному русі в сусідній Білорусі. У 2005 році депутат волинської міської ради брав участь в акції «Чорнобильський шлях-2005».

У Мінську він був затриманий. Півтора тижня пан Гузь провів у адміністративному арешті. Йому було заборонено в’їзд в країну протягом п’яти років.

У 2016 році парламентарій виявився в числі “небажаних” гостей невизнаної республіки Придністров’я.

З чуток, причиною розлучення народного депутата стала його зрада з дівчиною, яка молодша за народного обранця на десять років. Крім того, політик любить оточувати себе помічницями з модельною зовнішністю.

Втрапив Ігор Гузь під пильне око  4 влада., Волинські нардепи обійшлися державі у два мільйони , де журналісти описують бурхливу діяльність нардепа за часи першої каденції у Верховній Раді

Найчастіше за кордоном: Ігор Гузь

Нардеп Ігор Гузь, якого обрали мешканці Володимира-Волинського, Нововолинська і Володимир-Волинського, Іваничівського та Любомльського районів з часу його обрання злітав у 10 закордонних відряджень. Загалом у них він провів 47 днів.

Ігор Гузь відвідав вісім країн. Така кількість відряджень пов’язана з функціями, які виконує обранець у Раді: він заступник голови Комітету Верховної Ради у закордонних справах. У 2015-му волинянин відвідав Францію для участі у сесії Парламентської асамблеї Ради Європи. Того ж року їздив у Грузію на запрошення тамтешніх парламентарів.

На запрошення парламентарів та задля налагодження міжпарламентської співпраці у 2016-му пан Гузь відвідав Болгарію, Латвію та двічі Молдову. Цього року народний обранець знову побував у Франції на сесії ПАРЄ, з робочим візитом для вивчення впливу новітніх технологій на політику побував у США, взяв участь в проекті «Модельний округ» в Німеччині та обмінявся досвідом із норвезькими колегами.

На забезпечення чотирьох відряджень Ігоря Гузя із бюджету витратили 112 тисяч гривень. Решта витрат на відрядження покривалися переважно іноземною стороною.

 А ще депутат полюбляє роздавати обіцянки. Про те, що з 1 січня    КП «Володимир-Волинське ТМО» стане опорною лікарнею Гузь обіцяв ще перед минулими виборами.  У квітні нинішнього року  обласна Госпітальна рада підтримала успіхи та перспективи   ТМО і рекомендувала голові Волинської ОДА звернутися до Міністерства охорони здоров’я України, щоб присвоїти Володимир-Волинській лікарні статус опорної. Однак за місяць часу стає новий міністр. Тому коли чекати позитивного результату – варто запитати в народного депутата Ігоря Гузя. Піар якого іноді переходить усі межі дозволеного.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини