Хто буде відповідати за «косяки» наближених до Гузя смідинських будівельних фірм, які і далі продовжують освоювати кошти володимир-волинців?

06.09.2021 | Статті | перегляди:

Одним із головних піар-проектів народного депутата Ігоря Гузя – ремонт бігових доріжок на стадіоні «Олімп» у Володимирі-Волинському, про що видання інформувало  Ігор Гузь вважає кошти державного бюджету своїм особистим внеском.

Ціна піару – 11 мільйонів, попередні строки здачі: зі слів міського голови Ігоря Пальонки – 24 серпня, а ось нардеп Ігор Гузь пообіцяв – «в цьому році».

Ремонтними роботами займається фірма «Спортелітбуд», наближена до нардепа Палиці – фундатора партії «За майбутнє», соратника нардепа Гузя та міського голови Володимира-Волинського Пальонки.

І ось вже вересень. А ремонт бігових доріжок залишився практично на першопочатковому етапі.

«Трошки дощі нам завадили. Ми думали, що до Дня Незалежності ми його зробимо. На цьому тижні будемо кликати підрядників. Сам особисто виїду з ними поспілкуватися. Звірити, що не так, чого не вистачає підрядникам, чому затягуються роботи», – прокоментував ситуацію на брифінгу з журналістами міський голова Ігор Пальонка.

Отже, в усьому винні, як виявилося, незадовільні погодні умови?

Проте, у Володимирі-Волинському це не єдиний «косяк» у будівельній сфері. Доволі гучною була реакція у соціальних мережах щодо будівництва спортивного майданчику поблизу ЗОШ №2, де поліуретанове покриття за декілька днів понівечилось. Невідомо, чи від спеки, чи від перепаду температури. Його монтажем займалася наближена до нардепа Гузя смідинська фірма «Волиньекобуд», про що видання публікувало в статті «Володимир-Волинська команда «За майбутнє» вийшла з-під контролю Ігоря Гузя?»

Ситуація, що склалася навколо майданчика, як наголосив міський голова, є негативною.

«Є люди, які за це відповідають. На перший погляд, на майданчику було нормальне покриття. Потім сталися такі події. Я сказав, що винні понесуть покарання. Щоб кожен, хто виконує роботи у місті, відчував, що місцевий бюджет – кошти платників податків і використовуватися вони мають за цільовим призначенням та згідно проектно-кошторисної документації. І мають застосовуватися якісні матеріали. Створено комісію.  Я дав доручення першому заступнику (Ярославу Матвійчуку, авт.) та керівнику управління інфраструктури, щоб вони вивчили та розібралися в ситуації. Засідала бюджетна комісія. Тобто, тримаємо руку на пульсі. Якщо будуть доведені  зловживання або замовників, або підрядників, або технічного нагляду, обов’язково вони будуть притягнуті до відповідальності згідно чинного законодавства. Перший заступник (Ярослав Матвійчук, авт.) сказав на бюджетній комісії, що підрядник зобов’язався виправити недоліки власним коштом», – прокоментував ситуацію зі скандалом навколо майданчика Ігор Пальонка.

І тут, як виявилося, винною стала дощова погода. Як кажуть в народі: «Поганому танцюристу штани* заважають»

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини