Хто з владних кабінетів Володимира-Волинського продовжує «прикривати» корупційне шахрайство керівництва теплоенерго?

22.05.2022 | Статті | перегляди:

Про те, як керівник комунального підприємства «Володимир-Волинське теплоенерго» Сергій Коба доходи власного бізнесу збільшує за рахунок очолюваного ним підприємства, «Володимир Медіа» описувало   Замість дров твердих порід, – обрізки на 4 млн. гривень. Володимир-Волинськтеплоенерго – комунальне підприємство чи приватний бізнес Сергія Коби?

Куратором комунальної сфери міста виступає перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, котрий зобов’язаний володіти інформацією про  стан підприємства та тримати на пульсі оборудки його директора. Однак, як розвиваються події навколо енергозбереження та переведення котелень міста на альтернативні види палива, ймовірно, саме Ярослав Анатолійович дає згоду  на усі корупційні схеми тепло генеруючого підприємства. Оскільки пройшло декілька місяців після публікації, а віз й нині там.

Й надалі біля котелень замість дров   складується тирса та щепки з власного деревопереробного підприємства Сергія Коби. При цьому накладні, за інсайдерською інформацією, містять деревину твердих порід.

Окрім цього, як зазначають активісти, в котельні на вулиці Ак. Глушкова приступили до повної реконструкції: згодом там планується монтаж твердопаливних котлів. Завдяки залученню слюсарів та електриків, які проводитимуть підготовчі будівельні та монтажні роботи.  Законно це чи ні – відповідь має дати відповідний орган. Однак вангуємо: акти виконаних робіт оформлять на приватні фірми, швидше всього пов’язаних з братом міського голови та керівника одного з комунальних підприємств Володимира-Волинського.

Поки що очікується виділення коштів з міського бюджету, про що  міський голова Ігор Пальонка твердо запевнив  Кобу. Це не перші мільйони, які міський бюджет вкидає в розвиток збиткового підприємства замість того, аби цими коштами допомогти жителям багатоповерхівок встановити індивідуальне опалення.

За літній сезон Сергій Коба таким чином планує «модернізувати» під себе декілька котелень. Відповідно отримає в кишеню не один мільйон гривень чистого доходу, не надто переймаючись тим, що температура подачі тепла ще у минулому опалювальному сезоні була нижчою встановлених норм.  А хто з операторів висловлює своє невдоволення в слух – пропонує розрахуватися або ж переводить на неповний робочий графік. Більше цього, залякує, що здійме бронь і непокірливі підпадуть під мобілізацію.  Завдяки «ефективному» керівництву Сергія Анатолійовича, з теплоенерго розрахувалося троє майстрів дільниць. 

Щодо так званої пилорами, яка належить Сергію Кобі, після приходу влади «майбутнього» у неї відразу ж з’явилися додаткові «співгосподарі», до числа яких входить віднедавна великий друг Сергія Анатолійовича – помічник народного депутата Андрій Бокоч. Він же виступає парламентарем між народним депутатом Ігорем Гузем  та місцевим владним бомондом в усіх фінансових махінаціях та бюджетному розпилу коштів.

Під час воєнного стану антикризовий менеджер Коба робітників (електриків, слюсарів) перевів на неповний робочий тиждень, відповідно врізавши заробітні плати. На цьому фоні конторські працівники отримують заробітну плату у повному обсязі. Найдостойнішим виписують премії. 

Зважаючи на події з кримінальним душком, які активно розгортаються навколо теплоенерго, залишається сподіватися на професійність правоохоронних органів, які врешті-решт зупинять шахрайство та кадрове беззаконня не лише в комунальному підприємстві, а й у владних кабінетах влади Володимира-Волинського. Дуже прикро, коли йде війна, гинуть захисники, мародерство і корупція продовжують руйнувати майбутнє та підривають довіру до влади.

Звісно, уся інформація в публікації подана зі слів активістів, яким небайдужа доля підприємства та життя громади.  Але те, що деревиною твердих порід біля котелень навіть й не пахне, доводять світлини, зроблені кілька днів поспіль. І коли Сергій Коба вважає публікацію черговим фейком, має повне право її спростувати, надавши матеріали по заготівлі дров, по виплатах заробітної плати. Отже, чекаємо діалогу…..

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини