Ігор Гузь єдиний з волинських нардепів проголосував проти запобігання  насильства над жінками

21.06.2022 | Статті | перегляди:

Верховна Рада України 20 червня 259 голосами народних депутатів ратифікувала міжнародний договір «Конвенція Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами», скорочено «Стамбульську конвенцію». Сам документ Україною був підписаний ще у 2011 році, але до ратифікації справа так і не дійшла. 

Цим документом Україна визнає, що метою конвенції є захист  жінок від усіх форм насильства, недопущення  переслідування та ліквідація насильства стосовно жінок  і домашнього насильства, яке вчинене стосовно чоловіків  і дітей.

Народні депутати від Волині по-різному віднеслися до ратифікації. Хто проігнорував засідання, хто взагалі натиснув кнопку «проти».

Безвідповідально до голосування за Стамбульську конвенцію віднеслися нардепи від партії «За майбутнє». Ірина Констанкевич – була відсутня; Степан Івахів та Ігор Палиця на засіданні були присутні, проте участі в голосуванні не брали, точніше – проігнорували. А ось їх однопартієць Ігор Гузьвиокремився своєю безвідповідальною позицією: він в числі восьми нардепів проголосував «проти» ратифікації Стамбульської конвенції.  

У чому ж причина такого негідного рішення Гузя?    А чи може в групі  волинських фіолетових, судячи з їх «активного» голосування була кулуарна домовленість не підтримувати Конвенцію?

Зазвичай на сторінці у ФБ Ігор Гузь щоденно піарить себе, наголошуючи на тому, як він дбає про свого виборця. Останній   розпіарений на персональній сторінці законопроект  7398, який вимагає від забудовників проектувати і споруджувати в будинках бомбосховища. 

А про ратифікацію жодного слова. Жодного пояснення свого рішення. У чому ж справа? Адже хіба не ваш політичний козир – проект «Жінки за майбутнє»? Пригадайте, як ви їх возили туристичними маршрутами, на що вкидалися неабиякі кошти. Про яке майбутнє жінок можна після вашого «проти» вести розмову? Як і вести розмову про майбутнє України, яку ми символізуємо з ненькою?

Судячи з політичної волі Гузя, можна сміливо стверджувати, що у нього відсутні сімейні цінності, як і відсутня повага до жінок. А хто не поважає жінку – не вартий поваги до себе. Той, хто проти міцної сім’ї, той проти міцної держави. Тим самим, шановний Ігорю Володимировичу, ви вивернули перед народом своє чорне нутро та показали лицемірне обличчя як народного депутата, так і людини. 

Так от, Ігорю Володимировичу, виборці вимагають пояснити свій ганебний вчинок, адже хіба не ви постійно наголошуєте, що Україна має стати повноправним членом європейської спільноти? А чи може ви за насильство над жінками?  Підтримуєте домашнє насильство? Чи може саме ця ратифікація довела ваші подвійні стандарти? А може ви боїтеся взяти на себе відповідальність, коли стосується важливих рішень?  Тоді поясніть, про яку Європу ви ведете розмову, якщо проти входження туди України?

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини