Ігор Пальонка продовжує одноосібно призначати на керівні посади місцевих представників партії «За майбутнє»

21.06.2022 | Статті | перегляди:

Видання й далі продовжує поповнювати рубрику «Кадрові рішення», щоб знайомити громаду з тими, хто завдяки кулуарним домовленостям та  перемогам в своєрідних кастингах, здебільшого без досвіду роботи, без відповідної освіти, маючи паралельно бізнесову справу, за розчеркам пера міського голови Ігоря Пальонки отримують теплі посади та навіть начальницькі крісла.

Нагадаємо, перша публікація про подібне призначення «професіонала» стосувалося спеціаліста у придворну піар-службу Ігоря Пальонки «Невже у Володимирі «кадровий голод», що міський голова Ігор Пальонка на службу бере бізнесменів». Однак на цьому міський голова не зупинився, навпаки, відчув кураж та  всесильну владу у кадрових призначеннях.

 Нещодавно у Володимирській  громаді відбулося іще одне гучне, але для більшості громади втаємничене призначення, – начальника відділу освіти управління з гуманітарних питань Наталії Митошопуспішну підприємницю, голову громадської організації та за сумісництвом засновницю приватної школи ментальної арифметики і клубу роботехніки. Без конкурсу та попереднього погодження, а одноосібним рішенням міського голови Ігоря Пальонки.  

Минулого року, коли активно вівся пошук і скрупульозно  проводився відбір  кандидатів в молоду фіолетову команду Ігоря Пальонки, кажуть, що Наталія Степанівна подавала документи на конкурсну посаду начальника управління з гуманітарних питань, проте за певних обставин зійшла з дистанції. Йшла на вибори до Володимир-Волинської міської ради від «За майбутнє», однак, попри непогані результати, їй довелося поступитися депутатським кріслом. Натомість  потрапила в кадровий резерв та у вузьке коло однодумців народного депутата Ігоря Гузя.

Завдячуючи спільним мандрівкам, організованих для фіолетової команди Гузем, пані Наталії вдалося таки  дістатися до олімпу владного бомонду на чолі з Пальонкою, котрий  почав активно сприяти розвитку її приватного бізнесу.

Будучи власницею та одночасно директоркою Академії розвитку інтелекту в дітей та дорослих – школи «Ментальної арифметики», у жовтні минулого року поважна конкурсна комісія, яка визначала кращий бізнес-проект, надала перевагу Наталії Митошоп та виділила з бюджету 30 тисяч на проект «Клуб роботехніки «РобоДім»», де на той час вартість одного заняття коштувало 250 гривень.  Хоча інший бізнес-проект місцевої підприємниці Тетяни Пагуби «Створення окремого пункту термінового ремонту одягу та аксесуарів», розрахований на ширше коло споживачів та є більш важливішим для громади.

Крім матеріальної підтримки, з нагоди дня підприємця голова Ігор Пальонка привітав Наталію Митошоп Подякою  та набором сувенірної продукції «За значний внесок у розвиток підприємництва міста Володимира-Волинського»

Після започаткування міською владою шкільного громадського бюджету, Наталію Степанівну як голову БО «Фонд розвитку ЗНЗ «Творимо успіх»» обрано до складу координаційної ради, яка займатиметься організацією та проведенням конкурсів.

З початком війни та бурхливого волонтерського руху, який імітувала місцева влада, створивши декілька пунктів збору гуманітарної допомоги під назвою Центр, Наталію Митошоп назначено координатором даного центру.

 Свою трудову діяльність в органі місцевого самоврядування Наталія Митошоп розпочала з відділу культури, де обіймала звільнену Нестеряк посадою. Складається враження, у цьому відділі створено спеціальну посаду для підготовки «кадрів». І ось Наталія Степанівна керуватиме освітою Володимира. Залишилося побажати успіху. А як же бути з бізнесом? З громадською благодійною організацією? З центром гуманітарної допомоги? Адже сидіти одночасно на декількох стільцях таки не вдасться. Та й корупційне законодавство цього не дозволяє. 

Яким було призначення (угода, контракт, трудовий договір) – неважливо. З нещодавніх змін, які дають право голові органу місцевого самоврядування одноосібного призначення, відомо, що граничний строк перебування особи на посаді, призначення на яку відбулося під час воєнного стану, становить не більше 12 місяців після його припинення чи скасування. Що ж, час покаже….

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини