Ігорь Пальонка продовжує перейменовувати Володимир-Волинський, нехтуючи позицією більшості жителів

14.07.2021 | Новини, Статті | перегляди:

У Володимирі-Волинському запущено платформу громадського опитування, щодо перейменування міста Володимира-Волинського. Відповідне розпорядження видане міським головою Ігорем Пальонкою.

Аби висловити свою позицію, щодо повернення місту історичної назви, жителям громади пропонують заповнити онлайн-форму  (http://volodymyrrada.gov.ua/opytuvannya-shhodo-perejmenuvannya-mista/) або опитувальний лист, бланки якого розміщені у приміщенні виконкому Володимир-Волинської міської ради, Центрі надання адміністративних послуг та управлінні соціальної політики.  
Тривалість опитування – 20 календарних днів.

Підсумки громадського опитування щодо перейменування міста Володимира-Волинського оголосять протягом 10 робочих днів після завершення його проведення. Результати будуть оприлюднені згідно рішення робочої групи з питань перейменування міста Володимира-Волинського.

Повернемося до організації он-лайн опитування. Невідомо за яким принципом його розробники вимагають згоди на обробку персональних даних. Складається враження, що автори зміни назви міста хочуть зазирнути у приватне, захищене Законом України «Про захист персональних даних», життя. Або ж дещо переплутали вимоги конкурсів на займану посаду в органах влади та управління зі звичайнісіньким опитуванням. Виходить, коли людина не дасть згоди на обробку персональних даних – тоді її  голос або ж думка не враховуватиметься під час підведення підсумків? 

Конституційний Суд України у своєму рішенні від 20.01.2012 р. № 2-рп/2012 дійшов висновку, що збирання, зберігання, використання та поширення державою, органами місцевого самоврядування, юридичними або фізичними особами конфіденційної інформації про особу без її згоди є втручанням в її особисте та сімейне життя, яке допускається винятково у визначених законом випадках і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

Вважаємо, що опитування громадської думки, щодо перейменування міста, не тягне за собою негативних наслідків національній безпеці, економічному добробуту та не обмежує права людини.

Далі більше. Чому анкетування відбуватиметься винятково у структурних підрозділах виконавчого комітету? Якщо влада, яка за волею народного депутата Ігоря Гузя, незважаючи на негативну та протилежну думку в соціальних мережах, вирішила провести перейменування, потрібно все ж таки йти у широкі маси, а не обмежитися натисканням кнопки на клавіатурі. Організувати відкриті майданчики в центральній частині Володимира-Волинського, решту опитування – нехай візьмуть на себе міські  депутати. Хоча б раз вийти до виборців і пояснити кожному жителю юридичні наслідки після перейменування.   

Більшість населення міста люди поважного віку, які не володіють навиками роботи на комп’ютері, у 90 % яких, він взагалі відсутній.  То чию думку ви хочете почути, панове депутати? І чи не перетвориться анкетування у банальне підтасування винятково тієї думки, яку хоче почути нардеп Гузь та його ставленик Ігор Пальонка?

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини