Ігор Пальонка розпочав дерибан землі в селі Заріччя, серед наближених до себе керівників, які до самого селища не мають жодного відношення

22.12.2021 | Статті | перегляди:

Напередодні Нового року Володимир-Волинський міський голова Ігор Пальонка розпочав активно «обдаровувати» прихильних до нього людей і не чим небудь, а земельними ділянками – ласими шматками у приміському селі Заріччя. До слова, обрані особи з наближеного оточення жодного відношення до села Заріччя не мають. Вони там не родилися і не проживають.

На сайті міської ради зареєстровано принаймні два проекти рішення, в яких Інні Цейко надається дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, а Віктору Рупші – затверджують проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

У проекті рішення №53 вказано: надати гр. Цейко Інні Русланівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,30 га  із земель сільськогосподарського призначення в с. Заріччя, з метою передачі у власність для ведення особистого селянського господарства.

Можливо для більшості читачів це прізвище нічого не говорить, якби не те, що Інна Цейко являється власницею туристичної агенції та за сумісництвом дружиною комунального князя міста, депутата міської ради Сергія Коби. Котрий після зміни влади у місті зумів не лише пристосуватися, а й стати вірним слугою партії «За майбутнє», при цьому забувши, що обраний депутатом за квотою «Сили і честі».

Другий не менші цікавий суб’єкт, якому затверджують проект землеустрою на земельну ділянку в селі Заріччя, – директор Суходільської опорної школи Віктор Рупша.

У проекті рішення №16 вказано: Затвердити гр. Рупші Віктору Володимировичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення в с. Заріччя, площею 0,12000 га, кадастровий номер 0720581601:01:001:1061, для індивідуального садівництва. Передати гр. Рупші Віктору Володимировичу у власність земельну ділянку, зазначену в п.1.

Все б нічого, якби не те, що Віктор Рупша є соратником Ігоря Пальонки по партії, вірним васалом під час винесення рішень громадською радою при виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради. Коли постало питання обрання голови цього громадського осередку, Пальонка наполегливо пропонував винятково кандидатуру Рупші. Таким чином громадська рада стала ручним органом міського голови Пальонки та підконтрольна під час прийняття рішень. 

Отож «під ялинку» сімейство Цейко-Коба, яке декларує по декілька десятків тисяч готівки у різній валюті, отримає 30 соток родючої землі для ведення селянського господарства. Трохи менший за цінністю подарунок  – 12 соток отримає Віктор Рупша для вирощування саду.  

Подібні рішення доводять про початок дерибану землі у приміських селах Заріччя та Федорівка. То ж впевнені, що не раз у рішеннях міської ради віднайдемо прізвища тих, хто вірою та правдою служить владі «За майбутнє».

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини