Ігор Пальонка впевнений, що одним із головних досягнень нової влади є оновлення колективу міської ради та її відкритість

10.10.2021 | Статті | перегляди:

На минулому брифінгу у Володимир-Волинського міського голови Ігоря Пальонки озвучено прохання читача задати питання щодо того, які зміни у громаді вже відбулись з початку каденції? І у відповідь зазначено, зміни є.  І неабиякі, як виявляється.

Видання «Володимир Медіа» вирішило опублікувати на сайті відповідь міського голови з певними коментарями, скориставшись попередніми публікаціями та озвученими головою обіцянками.

Як зазначив Ігор Пальонка, «першою і найголовнішою зміною вважаю те, що місцева влада стала відкритішою та більш підзвітною. Щодня повідомляємо про свою роботу на офіційному сайті та у соцмережах, знімаємо звіти міського голови».

Щодо зйомок та звітів – таки правда. Ось тільки хто дивиться ті фільми та слайди? Одиниці, здебільшого працівники виконкому. Оскільки пересічні громадяни за своїми проблемами не надто вчитуються та вслухаються у звіти та коментарі міського голови. Вони звикли ходити на прийоми, де подекуди скаржаться на дії оновленого складу відділів та управлінь виконкому. На цьому Пальонка особисто ставив наголос не раз і про що видання інформувало Володимир-Волинська влада замість вивчення проблеми надає одні відписки на людські звернення

У подальшому міський голова наголосив, що «вдалося значною мірою оновити колектив міської ради, котрий націлюю на плідну роботу на благо громади та її жителів».

І це істинна правда. Такої бюрократії та роздуття штатів ще не було при жодній владі, під якими б лозунгами вона не йшла до керма.  І на ці кадрові викрутаси видання неодноразово реагувало на своїх сторінках, зокрема «Міська рада – біржа праці нової влади» , «До якого часу нова влада Володимира-Волинського роздуватиме штати?», «Біржа праці немає стільки вакансій, як Володимир-Волинська міська рада», «Надбавки за високі досягнення, премії та матеріальні допомоги голови Володимир-Волинської міської ради Ігора Пальонки» , «Що ще приготувала для володимирчан нова влада: невже кожному чиновнику придбає фотоапарат?», «На що ідуть мільйони з бюджету Володимира-Волинського?»

«Чому, можливо, у цьому році все відбулось не так швидко, як хотілося б? Річ у тім, що багато часу зайняв процес реорганізації складу міськвиконкому та установ колишньої Зарічанської громади», – практично дав відповідь на вищезгадані публікації Ігор Пальонка.

Крім того, Ігор Анатолійович зазначив, що «почали більше підтримувати спортивну галузь – виділяємо кошти і на жіночу футбольну команду «Ладомир», котра нещодавно стала чемпіоном України і на ФК «Володимир», який цього року повернувся у змагання за першість області. Створюємо і належні умови для занять спортом, ремонтуючи міський стадіон»

 Варто тут додати, що обіцяні дати завершення вкладання доріжок й досі невідомі. То комунікації заважали, то погода не сприяла. Про це видання також інформувало як Ігор Гузь вважає кошти державного бюджету своїм особистим внеском

Коли вести розмову про спорт, варто було б пригадати,  як фірма-землячка народного депутата Ігоря Гузя непрофесійно монтувала спортивний майданчик, як наслідок Розгорівся скандал навколо капремонту майданчику у Володимир-Волинській ЗОШ №2, ремонтом якого займалася фірма Гузя та  Хто буде відповідати за «косяки» наближених до Гузя смідинських будівельних фірм, які і далі продовжують освоювати кошти володимир-волинців?

Далі Ігор Анатолійович дав зрозуміти, що «працюють і над розвитком медичної сфери, виділяючи кошти з місцевого бюджету на закупівлю сучасного обладнання та на ремонт ТМО. У цьому році на лікарню було виділено 20 мільйонів гривень.»

А чому жодного слова про опорну лікарню?  Коли вже присвоять той статус, який свого часу став джокером в рукаві нардепа Ігоря Гузя? Про це видання також інформувало читачів. Передвиборча обіцянка чи свідома чергова брехня? Скільки ще «перших січнів» чекати володимир-волинцям на присвоєння опорного закладу ТМО?

Насамкінець, Ігор Пальонка наголосив, що «наразі виходимо у плановий режим роботи і будемо працювати над втіленням у життя подальших планів та передвиборчих обіцянок».

А тепер про обіцянки. Про відсутність вбиралень та їх крайню необхідність у місті ще піднімалося на початку каденції. Обіцялося аж три. Ніби проблема мізерна. Однак надто важлива для туристичного, на що постійно ставить наголос влада, міста. І не за мільйони гривень, як пропонувалося Програмою. Проте віз й нині там же. На рівні обіцянок. В центрі – невідомо, коли це приміщення добудують та здадуть в експлуатацію, де обіцяють відкрити вбиральню. На ринку – хіба що для тих, хто там торгує.  І маємо Громадські вбиральні у Володимирі-Волинському: з обіцяних трьох працює лише одна.

Дбаючи про наповненість бюджету, як наголошувалося на школи, лікарню, дитячі садочки (а можливо на роздуття штатів та десятки тисячні зарплати), влада обраних  таки зробила містянам неабиякий подарунок: Жителям Володимира-Волинського підняли податок на нерухомість, зарічанцям – знизили

І насамкінець про тарифи. Меморандум підписано, тарифи обіцяно втримати на діючих рівнях. Це так, для публіки.

Як інформував на брифінгу міський голова «Через значне зростання вартості газу усіх хвилює, як пройде цьогорічний опалювальний сезон та чи вистачить у бюджеті коштів. Тож акумулюємо кошти на те, щоб розрахуватись за опалення бюджетних установ громади. Ситуація справді критична, адже ніхто не може передбачити чи далі зростатиме ціна. Але сподіваємось, що на рівні держави будуть вжиті якісь заходи, адже нині ведеться мова про повернення різниці у тарифах. У нашого теплопостачального підприємства ця різниця складає 17 мільйонів 600 тисяч гривень. Ці кошти дадуть можливість нормально проводити опалювальний період. Тому на  закиди про ріст тарифів у нашому місті, можу відповісти, що у нас тариф, який складає  2193 гривні за гігакалорію для населення і 3508 гривень для установ, є одним з найнижчих в Україні»

З цим можна посперечатися. Оскільки тема тарифів у Володимирі-Волинському завжди була гарячою та найбільш обговорюваною. Для усіх ЗМІ, зокрема й для «Володимир Медіа». Проводилася аналітика, порівняння з іншими містами не лише Волині. І ще декілька років тому писали, що  Тарифи на теплопостання у Володимирі є найвищими в області та  Прийняти гарячу ванну у Володимирі-Волинському дорожче ніж у Києві

Ось такі досягнення. Ми вже не згадуватимемо, скільки коштів витрачено на оргтехніку та програмне забезпечення, на нехтування думкою громади під час повернення місту історичної назви. Та ще про добрячий рядок усього того, чого влада «майбутнього» «досягла» за рік свого панування. Особливо в плані відкритості та прозорості.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини