Інформаційні методи боротьби Саганюка з неугодними

07.02.2020 | Статті | перегляди:

Брудний піар, вішання ярликів на неприхильних до  міської влади  людей та замовні матеріали у місцевих ЗМІ, – стиль міського голови Володимира-Волинського Петра Саганюка. Подібна тактика  триває та удосконаюється з того часу, коли на мерське крісло почали зазіхати інші, крім Саганюка, володимирчани.

Була така газети «Вільна Думка», редактор якої мешкав у Луцьку. Свого часу вона стала революційним джерелом гласності для людей, де розміщувалися сміливі критичні матеріали про чиновників Волині.   

Редактор цієї газети, нині покійний, за інформацією депутата міськради Василя Сусіка, про якого неодноразово йшлося на шпальтах видання, частенько відвідував Володимир-Волинський на запрошення Петра Саганюка.   

Як розповідає депутат, для початку редактора вводили в курс справи, надавали потрібну для резонансу інформацію та плітки. Після “виконання завдання” йому виплачувався гонорар. 3-5 тисяч гривень на той час за «заказуху», – чимала сума. “Кишеньковим банкіром” Саганюка виступав відомий меценат міста Сергій Ковальчук.

Замовлення виконувалося швидко. Газета доставлялася до Володимира особисто редактором для розповсюдження у масах.

Минув час. Вже й “Вільної думки” немає, а методика розправи з неугодними людьми у Петра Саганюка залишилася. Разом із тим з’явилися нові видання, які продовжують справу “попередниці”. Відчуваючи кінець політичній та господарській кар’єрі, руками своєї «маладої» команди знову взявся за перевірений спосіб: обливати усіх, хто стає на його на дорозі, брудом. Так, задля цього, придумують авторів, підтасовують факти, порпаються у брудній білизні. Доказом цього є “сенсації” висмоктані з пальця щодо Олега Борбелюка, Максима Клим’юка та інших неугодних міському очільнику людей. Підконтрольне чиновництво поступово втягується у закулісні ігрища й пошук “чорного кота” у темній кімнаті. Та люди не сліпі й добре розуміють, хто є хто. А ще усвідомлюють, до яких наслідків привело 20-річне господарювання Саганюка, завдяки якому місто пертворилося на сіру зону без перспектив.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини