Коли вже в Устилузі поставлять павільйони для очікування автобусів?

02.09.2021 | Статті | перегляди:

Довгий час жителі Володимирщини спостерігають за будівництвом дороги державного значення, яка прямує до Польщі через Устилуг. На цьому відрізку неодноразово піарився народний депутат Ігор Гузь та нинішній Володимир-Волинський міський голова Ігор Пальонка, наголошуючи виборцям про свою неабияку значимість у цьому проєкті.

Періодично Ігор Пальонка наголошує, що усі пластикові зупинки, що встановлені у Володимирі-Волинському, не були передбачені проєктом та з доброї волі поляків є подарунком.  

Спорити не будемо. Але чому тоді проєктом передбачалося знесення діючих павільйонів без встановлення нових? Хто ж тоді погоджував цей проєкт? Місцева влада? Служба автомобільних доріг?  

Якщо у Володимирі-Волинському вже встановлені зупинки, то в Устилузі їх досі немає. Польські дорожники в один день знесли муровані та оздоблені мозаїкою павільйони, залишивши згодом  вкладені бруківкою площадки. І це вже триває довгий час. Пасажири (зокрема люди з обмеженими можливостями, дітвора), які добираються з Устилуга до Володимира-Волинського, очікують автобуса просто неба, незважаючи на погоду. Лавочки відсутні, про дах над головою вже мови ніхто не веде. То коли для устилужан наступить свято і дорожники польського «DROG BUD» «подарують» ці зупинки? І хто має це все контролювати? Місцева влада? Служба автомобільних доріг?

Користуючись нагодою, жителі Устилуга запрошують народного депутата Ігоря Гузя зробити черговий відосик на місці зупинок та вчергове пообіцяти, що він це питання візьме на контроль.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини