Кому ж заважала соляна кімната у КП «Володимир-Волинське ТМО»?

09.06.2021 | Статті

Переглядів: 36

Близько десяти років тому у лікарні Володимира-Волинського облаштували соляну кімнату, де пацієнти з хворобами дихальних шляхів  мали змогу проходити курс реабілітації за символічну плату. Проте, невідомо за чиєю вказівкою хворих залишили без цього блага.

На сесії Володимир-Волинської міської ради, депутат від партії «Громадянська позиція», ортопед-травматолог  Андрій Веремеєнко, вирішив дану проблему зрушити з мертвої точки, скерувавши запит до міського голови.  

Як наголосив Андрій Петрович, збереження і покращення здоров’я наших жителів – це наше пріоритетне завдання. В нашому і сусідніх ОТГ проживає велика кількість людей з проблемами дихальних шляхів, серед них дуже багато хворих з постковідним симптомом, і гострими хронічними захворюваннями легень, як дітей так і дорослих, які потребують постійної допомоги.

На базі нашої лікарні, кілька років тому постійно діяла комерційна соляна кімната, певний бізнесмен заробляв у нас гроші, яка не потребувала великих затрат. Вона вже давно закрита і не функціонує, відновити і вдосконалити її роботу – не тільки можливо, але й дешево і доступно, враховуючи те, що в лікарні вже працює система централізованої подачі збагаченого киснем повітря.

“Прошу відновити як найшвидше і вдосконалити соляно-кисневу кімнату з централізованою подачею в неї кисню, зробити її максимально доступною для потреб хворих. Безкоштовно для певних груп хворих і символічну плату іншим. Долучити її, як обов’язкову фізіотерапевтичну і лікувальну процедуру для хворих з захворюваннями дихальної системи”.

Запит підтримано депутатами. Є надія, що голова міської громади Ігор Пальонка зі своїми профільними заступниками,  не займатимуться відписками, а таки, все зроблять для того, щоб відновити роботу соляної кімнати.  

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини