Комунальний «монарх» у Володимирі-Волинському?

05.12.2021 | Статті | перегляди:

До редакції «Володимир Медіа» звернулися робітники підприємства теплових мереж, обурені діями свого керівника.

 Виявляється, Сергій Коба давно вже себе «коронував» та відчуває над підлеглими нероздільну та всесильну владу. За це йому тепловики жартома дали кличку «ЦАР»!

Після призначення на посаду Сергій Анатолійович практично позбувся старої команди. Правдами чи не правдами – важко судити. Однак тих, хто багато “патякає” чи володіє інформацією закритого доступу, позбувається відкрито. Без пояснень. Будучи членом профспілки колективу, він зумів взяти все у свої руки. Тому під час звільнення неугодних людей, профспілка навіть й не намагається захищати трудягу. На їх місце приходять люди не з вулиці, а тільки з благословення керівництва міста. Штат роздутий до неможливих розмірів.

Створив свою команду однодумців, яку за віддану працю постійно преміює. Більше того, за рахунок зняття різноманітних доплат слюсарям, електрикам та операторам котелень, керівник з погодження профспілкового комітету підняв заробітні плати конторським “трудягам”. Та так, з царським розмахом. Робітникам в котельнях, що дихають газом і чадом від мокрих трісок, та слюсарям, котрі в багнюці порпаються та мерзнуть, премій і доплат немає. Вперше за 20 років він собі дозволив відкрито плюнути у вічі тим, хто забезпечує безперебійну роботу теплоенерго. А ось наближеним  – по 40 відсотків. Так і його самого міська влада не обділила. Міський голова Ігор Пальонка за віддану працю віддячив Сергія Кобу 100 тисячною премією.

Два роки тому Сергій Коба ініціював збори, на яких прийнято рішення: заробітні плати персоналу контори не оприлюднювати. Тобто, слюсар не має права дізнатися зарплату директора та йому подібних. Але на цьому цинізм Коби не завершився. Працівники скаржаться, що простих робітників автоматично викинули з-під захисту профспілки, не знявши із зарплати профспілкових внесків. 

У соціальній мережі жителі Володимира-Волинського скаржаться на холодні батареї. А все тому, що ним особисто або через надійних підлеглих начальничків дається вказівка прикручувати газ, закривати від сторонніх котельні. З метою економії та відповідно чергових преміальних. Натомість рахунки за тепло прийдуть за новими тарифами та «гарячими» батареями.

Дуже цікавою є котельня по вулиці Старицького, яка опалюється сміттям та відходами деревини. Хоча, складається таке враження, що за накладними там спалюють ймовірно червоний дуб. Крім цього, у Сергія Коби є власна пилорама, звідки й надходять швидше всього за документами дрова для котелень міста.

Насамкінець, згідно наказу МОЗ Сергій Коба відстороняє від роботи невакцинованих працівників. Тому на ФБ сторінці підприємства в розпал сезону відкриті вакансії машиніста (кочегара) котельні. Його вини ніби й немає. Він сліпо виконує вказівки влади. Кадрового голоду у Володимирі-Волинському немає. Буде з чого і кого вибирати.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини