Понеділок, 21 червня 2021, 17:54

“Крик душі” або обурливе враження від сесії міської ради

09.06.2021 | Новини, Статті | перегляди:

Неодноразово перебуваючи на сесіях Володимир-Волинської міської ради минулих скликань, такої інертності нинішніх депутатів ми ще не зустрічали. Ні тобі зайвих запитань, ні обурливих дебатів, ні скандальних суперечок, ні досягнених компромісів під час розгляду питань життя громади. Складається враження, що усіх все влаштовує. Зокрема, домінуючу частину депутатського корпусу – «За майбутнє».  

Сам же представник цієї політичної сили, голова міської ради Ігор Пальонка, у якого за плечима досвід керування колишньою Зарічанською сільською радою, де земельні питання приймалися без зауважень цілими пакетами, активно запроваджує теж саме й у Володимирі. Це не голослівне висловлювання, оскільки  на сьогоднішню сесію Володимир-Волинської міської ради винесено загалом 81 питання (це напевно абсолютний рекорд в історії депутатського корпусу міста), 14 з яких – земельні питання. І якби голова постійної комісії з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, лісових та водних ресурсів і агропромислового комплексу – Микола Юнак, не запропонував земельні ділянки або їх частину не передавати безкоштовно у власність, а виставляти на аукціон, усі ці рішення потрапили б під зелену кнопку.

Навіть внесення змін до бюджету не викликало бурхливого обговорення, за винятком виступу депутатки від партії “Європейська солідарність” – Наталії Василець, котра є головою постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, не надали підтверджуючих документів по фінансуванню УЖКГ.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини