Купальний сезон не за горами, а відпочити ніде

22.05.2019 | Статті | перегляди:

За кілька днів  літо вступить у свої права. А значить настане пора відпусток та відпочинку. Хто як організовуватиме своє дозвілля – справа кожного,  це залежить від можливостей, зокрема й фінансових. У випадку, якщо вони не дозволять поїхати на моря-океани, є варіант організувати відпочинок вдома. Мається на увазі у рідному Володимирі-Волинському. Та от де саме?

Озеро Лісне. Там знаходяться альтанки, хоча й не безкоштовні, але посмажити м’ясо можна. А що робити, коли виникне бажання скупатися? Побувавши на пляжі, напрошується питання: хто ризикне полізти у воду? Хіба може оренадарі підготуються до купального сезону й почистять озеро біля берега.

Річка Луга. Судячи з інформації, розіміщеної на офіційному сайті міськради, місце громадського відпочинку, що межує з Заріччям, будуть приводити до ладу завдяки проекту-переможцю, автором якого є Олена Жуйвода. Це прекрасно, бо дитячий пляж, як називають його містяни, є одним з найулюбленіших відпочинкових місць. І давно потребує облаштування. Прикро інше: роботи розпочнуться незабаром, це значить, що на якийсь місяць-два доведеться забути про засмагання під старою вербою.

Річка Риловиця. Колись це було чудове місце для відпочинку. Зокрема для жителів дев’ятиповерхівок та навколишніх вулиць. Дивним чином річка висохла. Хоча процес тривав не один рік. І можна було б щось робити, щоб цього не трапилось. Але міська влада не переймалася цим питанням. Зате сьогодні за ініціативою нардепа Ігоря Гузя почали чистити русло річки. Хочеться сподіватися, що вдасться виправити помилку місцевих чиновників, яка тепер обходиться у  мільйони. І у місті буде нова відпочинкова зона.

Окрім того, у Володимирі є й інші місця, де влітку  люди проводять своє дозвілля. Це територія річки за школою-інтернатом, яку називають плотиною, і берег біля тієї ж Риловиці за залізничним вокзалом. Ті ж “білі береги” на Федорівці, й інші пляжні місця. Але майже усі вони знаходяться у занедбаному стані.  І чомусь ніхто не несе за це відповідальності.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини