«Льодовиковий період» міського голови Ігоря Пальонки

14.01.2022 | Статті | перегляди:

Вже декілька днів на слуху та активному обговоренні чергове ноу-хау Володимир-Волинського міського голови Ігоря Пальонки  – «льодова арена» на площі Героїв.

Соціальні мережі буквально б’ють абсолютні рекорди по кількості коментарів щодо недолугої споруди, в яку вбухали не один десяток тисяч гривень з міського бюджету. Одні говорять, що це більше подібне на ставок, інші – на баюру, креативніші назвали це басейном. Буде де міським чиновникам скупатися на Водохреще, бо температура повітря щоденно повзтиме догори. Так прогнозує синоптик.

Чотири дні поспіль піар-служба міського голови проводить фотосесію, зйомки з висоти польоту голубів. Не вистачає лише світлини, на якій міський голова Ігор Пальонка та народний депутат Ігор Гузь стоять на катку в ковзанах з пальцем догори. Певно, ще буде.

У вечірню пору доби майже до опівночі муніципальна варта охороняє «дітище мера», щоб не доведи Господи хтось туди не забрався без дозволу та не пошкодив «глянцеву» поверхню. Такий наказ Пальонки. Вже розтрубили з міської ради, що якийсь підприємець надаватиме в оренду ковзани орієнтовно по 50-70 гривень. Нажаль не уточнили на який час. Також відсутня інформація хто цей таємничий підприємець. Де розташують пункт прокату – теж поки незрозуміло.

А поки влада кумекає над черговою своєю забаганкою, а насправді, замилюванням очей народу, погодні умови починають працювати не на її користь. Так званий каток розтріскався вщент, лід лежить поверху кусками, тому по ньому важко навіть пересуватися, не те, що ковзанами бігати. При наповненні водою, каток поступово перетворюється на велике діряве корито, з якого вода розбігається струмочками через всі шпарини по всій площі.

Отже, віват черговій спробі влади Володимира перетворити зимові свята у казкову феєрію та створити льодове видовище. Як і тим трьом дерев’яним непривітним та убогим сиротам-будиночкам поблизу КМЦ, які швидше всього нагадують хатинку Баби Яги. Двом оленям та незрозумілому тунелю з гірляндами. І якщо це громадські проекти, писані в агенції нардепа Гузя та обрані переможцями, повірте, зимова казка до Володимира ще довго не прийде. А скільки було чути від владних піарщиків позитиву та шуму.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини