Медичний центр – конкурент, а за земельні питання, які відверто лобіював Ігор Пальонка, голосували декілька разів, поки рішення не пройшли.

08.08.2021 | Статті

Переглядів: 4

На чергову сесію Володимир-Волинської міської ради, яка відбулася 6 серпня, виносилось ряд земельних питань.

Вдруге виносилось питання зміни цільового призначення земельної ділянки на вулиці Павлова для будівництва діагностичного медичного центру. Аналогічне рішення стосувалося зміни цільового призначення земельної ділянки на вулиці Луцькій навпроти РТП. Власник планує перевести житлову у комерційну. За словами головного архітектора міста Тараса Киби, попередньо  для будівництва станції технічного обслуговування.

Земельна комісія з числа депутатів вже побувала на окремих об’єктах. І їхній вердикт такий: депутати рекомендували не підтримати будівництво медичного центру поряд з лікарнею

Цю проблему видання піднімало У Володимирі-Волинському поруч з лікарнею хочуть побудувати медцентр з торговельним закладом, надіючись, що депутати згодом все ж таки зважать усі «за» та «проти» та віднесуться до даного питання не з позиції власних амбіцій, а з позиції кроку назустріч жителям Володимира-Волинського у плані доступності певних медичних послуг.

Але як бачимо, думка “слуг народу” не похитнулася. Про що свідчить голосування на сесії 6 серпня. Вкотре місцеві обранці вирішили, що діагностичного центру у Володимирі-Волинському не потрібно.

Категорично налаштована проти забудови адміністрація ТМО, мотивуючи, що поряд з комунальною установою функціонуватиме приватний медичний центр. Чому, коли у Володимирі-Волинському відкривалися подібні Центри Здоров’я зі штатом різнопрофільних лікарів, приватні лабораторії для здачі аналізів, депутати, члени виконкому і керівництво ТМО мовчали та давали згоду на їх функціонування?

Підсумовуючи дану тему, варто нагадати про те, як швидко та безпринципно влада пішла назустріч заїжджим хасидам, власнику майбутнього медичного центру на вулиці Князя Олега та іншим власникам земельних ділянок, даючи дозвіл на зміну цільового призначення. Без врахування думки громади, без погодження меж із сусідами та боязні конкуренції. Чому одним все, а іншому – не дозволено?     

Разом з тим, депутати декілька разів переголосовували за земельні питання, які лобіював міський голова, поки рішення не набрали потрібну кількість голосів. Така ситуація була явно за межею здорового глузду і у деяких обранців викликала відвертий сміх, проте Ігора Пальонку такий розвиток подій не зупинив.

Виникає запитання: як далеко готовий зайти діючий голова Володимира-Волинського, виконуючи вказівки своїх кураторів?!

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини