Міська рада – біржа праці нової влади

17.08.2021 | Статті | перегляди:

З часу приходу у Володимир-Волинський нової влади, сайт міської ради став нагадувати дошку оголошень, на якій щотижня публікують прізвища переможців конкурсів на новостворені посади.

Голова міської ради Ігор Пальонка лишень встигає розпорядження видавати, оскільки як тільки публікують якийсь проект, так і людей для його втілення підшукують. Ніби спеціалістами діючих управлінь неможливо це зробити.

Не встигли відібрати кандидатуру проєктного менеджера для реалізації проєкту «Готський шлях….», як знову  Оголошено конкурс на заміщення посади проєктного менеджера для реалізації проєкту в межах програми Європейського Союзу «NAKOPA» та Оголошено конкурс на заміщення посади перекладача для реалізації проєкту в межах програми Європейського Союзу «NAKOPA»

Про сам  проект  наприкінці минулого року опубліковано інформацію на сайті міської ради. Як зазначено, міста-партнери Володимир-Волинський та Цвікау виграли два важливі проєкти загальною вартістю 153 577 євро.

Зокрема, одним з успішних став проєкт «Боротьба з пандемією COVID-19» в межах конкурсу «Пакет Солідарності 2020 для подолання пандемії коронавірусу», яким передбачено придбання та встановлення 120 рекуператорів (унікальна інноваційна система вентиляції повітря, авт.) для п’яти шкіл Володимира-Волинського. Вартість проєкту 49 937 євро.

 Хтось щось чув про це?   

Однак, це ще не все. У 2021 році буде реалізований ще один проєкт «Разом заради здоров’я та добробуту жителів Володимира-Волинського та Цвікау» (Загальна вартість становить 103 640 євро), яким передбачено: придбання для ТМО УЗД апарату з еластографією PhilipsEPIQ 7 (вартістю 71 500, 00 євро), який дозволяє діагностувати онкологічні захворювання на ранніх стадіях та підвищення рівня знань лікарів через онлайн-обміни з лікарями міста Цвікау, проведення триденного навчання по ранній діагностиці захворювань та тижневого стажування і спеціалізації по роботі на новому обладнанні, організація та участь у підсумковій медичній конференції.

На календарі восьмий місяць року, натомість немає жодної інформації ні про сучасну апаратуру з еластографії, ні про те, як місцеві лікарі у Цвікау досвід переймали. А ще готуємося до присвоєння (тільки не знати в якому році) статусу опорної лікарні, якого нам з такими темпами втілення європейських проєктів не бачити як власних вух без дзеркала.  

А можливо реалізація проєкту гальмується через брак кадрів зі знанням німецької мови? І коли вже громада врешті-решт  побачить результати  їх роботи та суми надходження коштів Євросоюзу? З «плідної» роботи нової команди видно лише одне: мільйони закопуються в землю або вкидаються у   пафосні гасла народного депутата Ігоря Гузя. Скільки ще менеджерів та спеціалістів, шановне керівництво Володимира-Волинського, ви посадите на плечі громади міста? І скільки ще потрібно конкурсів, щоб втамувати кадровий голод діючої влади?

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини