Понеділок, 19 жовтня 2020, 17:08

Микола Кліщук: “Кандидати повинні бути чесними перед своїми виборцями”

10.10.2020 | Статті | перегляди:

Микола КЛІЩУК працює на ТЗоВ «Гербор-Холдінг» начальником цеху комплектування виробів та матеріалів . Нещодавно він заявив про намір балотуватися у депутати до міської ради від політичної сили «Громадянська позиція» та виступив у підтримку кандидата на посаду Володимир-Волинського міського голови Максима КЛИМ’ЮКА. Що або хто спонукав до такого рішення? Які першочергові завдання ставить перед собою? Про це та інше у нашій розмові.

-У Володимирі-Волинському проживаю з 1981 року, куди переїхали з батьками, які працювали на залізничній станції  «Ізов».  Я навчався у гімназії Цинкаловського, на той час це була ЗОШ №4. Вступив до Київського енергетичного технікуму, обравши спеціальність енергетика. По закінченні  навчання, повернувся в рідне місто де влаштувався на «Гербор-Холдінг» на посаду  вантажника. Так розпочалася моя трудова діяльність. Потім була строкова служба у ЗСУ, після закінчення якої повернувся на підприємство, де й працюю по сьогодні тільки вже на керівній посаді.

Відомо, що ви очолюєте ще ОСББ «Еней»…

– Так склалися обставини, що виникло питання, хто візьме на себе обов’язки керування ОСББ, вибір жителів впав на мою кандидатуру. Перше, що вдалося зробити, – встановити помпову станцію, оскільки була проблема з напором води. Для цього довелося півроку вивчати усі деталі, радитися з фахівцями, та в результаті все вийшло. У планах – утеплення будинку.  

ому вирішили балотуватися у депутати? І чому підтримуєте Максима Климюка?

 -Ми з Максимом Климюком знайомі понад десять років. Здебільшого, перетиналися по роботі, оскільки цех, яким керую, комплектував продукцію на «БРВ-Україна», де працює Максим. Упродовж усього часу між нами не було жодних конфліктних ситуацій, усі рішення приймалися спільно, також він прислухався до моїх пропозицій. У жовтні минулого року запропонував балотуватися у депутати міської ради. Зізнаюся, на той час не був готовий до такого рішення, пообіцяв подумати. Коли формувалася команда «Громадянської позиції» і мене запросили до неї, вирішив: а чому б і ні? Маю певний досвід у керуванні ОСББ, цікаві ідеї для міста, і головне – бажання працювати на його розвиток. У Максимові Клим’юку вбачаю людину, яка здатна діяти. Він молодий, перспективний, з величезним бажанням змінювати все на краще, цікавиться досвідом інших міст, та готовий у разі перемоги запроваджувати найліпші ідеї у Володимирі-Волинському. А ще, як на мене, є борцем. Не кожен наважиться виступити проти діючої влади. Хотілося б, щоб люди це оцінили.

Які першочергові завдання ставите для себе?

Насамперед іціюватиму аудит влади. Люди повинні знати, скільки й на що витрачалося коштів за попередні роки, у якому стані житлово-комунальна сфера міста. Розумію що буде складно все зробити,  але це дуже потрібно.  

-Що або хто, на вашу думку, заважає розвиватися місту?

-За розвиток Володимира-Волинського відповідають депутати міськради та міський голова. І від їхніх рішень залежить, у якому місті живемо.

-Що побажаєте виборцям і тим, хто збирається йти у владу?

-Обов’язково прийти на виборчу дільницю і проголосувати за того кандидата, якого вважаєте достойним. Кандидатам, у свою чергу, бажаю бути чесними перед своїми виборцями. Не давати порожніх обіцянок, і у разі перемоги докласти усіх зусиль для їх виконання. Працювати на благо міста та його жителів.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини