На кого розраховані низькопробні опитування та яку інформацію “вкладають у вуха” виборців підконтрольні нардепу видання

03.08.2021 | Статті | перегляди:

23-го липня, в агенції регіонального розвитку «Прибужжя», оголосили результати соціологічного опитування населення Володимир-Волинської громади, щодо рівня задоволеності роботою влади.

Як показали результати соціологічного опитування населення Володимира щодо рівня задоволеності роботи влади, в його участі взяла …. 381 людина. Напевно, брали участь усі, хто працює у бюджетній та комунальній сфері.


Серед питань були наступні: чи задоволена громада роботою президента, міського голови та народного депутата нашого округу. 50% містян не задоволені роботою Зеленського. Майже 50% мешканцям подобається робота Ігора Гузя та 63% – підтримують діяльність Ігора Пальонки.
За президента нічого казати не будемо. Не наш рівень оцінювати його здобутки. Зупинимося спочатку на роботі Володимир-Волинського міського голови Ігора Пальонки.


Першою його «заслугою» в кріслі мера міста – роздуття штатів за усіма напрямками. Особливо у прес-службі, де після чергового конкурсу в штаті перебуватиме три особи. Більше того, створено додаткову структуру – туристично-інформаційний центр, на який з міського бюджету йдуть десятки мільйонів гривень. Вбиральні за мільйони, зупинки з мапою міста, навчання гідів, придбання оргтехніки… Такі «заслуги» можна перелічувати годинами.
Поряд з тим опитувана аудиторія назвала ряд проблем – це вартість комунальних послуг, відсутність робочих місць та низький фаховий рівень медиків.


Овва… А хіба це не прямий обов’язок Ігора Пальонки із 63,3% довіри (як стверджує видання) створювати у Володимирі-Волинському нові робочі місця? І не в структурних підрозділах ради та виконкому, а за рахунок залучення інвестицій? Хіба не його обов’язок подбати про фаховий рівень медичних працівників, даючи їм можливість не лише кар’єрного росту, а й підвищення кваліфікації? Ось на що повинні в першу чергу витрачатися кошти громади. І не замовляти мільйонні ремонти об’єктів соціальної сфери у фірми нардепа Гузя, а купувати сучасне обладнання для лікарні, навчати спеціалістів, подбати про соціальний захист лікарів.


Хіба формування тарифів не прерогатива міського голови та його підлеглих – керівників комунальних установ та інфраструктури? То чому на премії є кошти, а резервів для зниження тарифів – ні?
Окремо по народному депутату Ігору Гузю, роботою якого задоволені 48,3 % опитаних. Невже мільйони державної субвенції, які виділяє уряд, є його безпосередньою заслугою? Якщо й так, то усі ці кошти освоюватиме якщо не наближена до нього фірма «Волиньекобуд», так наближена до його політичного соратника Палиці.
Гузь – виходець з Полісся, житель Луцька, а останні роки Києва, вирішив повернути Володимиру-Волинському історичну назву, не зважаючи на супротив громади!


Невже журналісти Центру Протидії Корупції, якими запущено проект #СерпомПоРейтингу, помилялися, коли розповідали про негідні вчинки цього депутата. Подаємо витримки мовою оригіналу:

“Попри молодий вік встиг змінити чимало політичних партнерів: «Наша Україна», «Батьківщина», «Народний Фронт», підозрюваний в заволодінні сотень мільйонів гривень Микола Мартиненко, помічником якого трудився Гузь, вже в минулому. Зараз Гузь зблизився з соратником Коломойського Ігорем Палицею, якого називають найвпливовішою людиною на Волині. Цікаво, хто буде наступним соратником Гузя?”


Чим запам’ятався депутат Гузь?

По-перше, його не переконали відеодокази з бурштиновим депутатом Поляковим, тому дозвіл на арешт колеги по фракції Гузь не дав.
По-друге, на рідному окрузі №19 за кошти, отримані з субвенцій, школи та інші заклади купували компютери у чоловіка, який повязаний з нардепом. Як повідомлялось, депутат Іваничівської селищної ради Роман Чипинюк взяв участь у 16-ти тендерах та переміг в 14-ти з них. Дружина Чипинюка кілька років керувала громадською приймальнею Гузя, хоча депутат відхрестився від причетності до таких дивних результатів тендерів.
За кілька років в кріслі депутата, Гузь змінив Hyundai Sonata на престижний Land Rover Discovery. Певно, не проти пересісти на більш статусне авто. Друзі, добре подумайте, чи варто давати Гузю ще один шанс.

Матеріал по «соціологічному опитуванні» низькопробний та замовний. Просто подали у вуха те, що хочуть чути ті, хто замовляв. Вийдіть в широкі маси та послухайте, якої думки про ваше керівництво ті, хто виживає, ті, хто ходить містом в пошуках роботи, ті, кому завтра не буде за що купити навіть здешевленого хліба. Туди ви не підете, бо таких результатів ні Гузю, ні Пальонці не треба.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини