На посаду директора – без стажу на керівній ланці, а менеджера – зі знанням двох іноземних мов

06.07.2021 | Новини, Статті | перегляди:

На сайті Володимир-Волинської міської ради опубліковано, що Оголошується конкурсний відбір на заміщення вакантних посад директорів загальноосвітніх шкіл громади

Конкурс оголошено на посади директорів комунального закладу загальної середньої освіти «Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня села Ласків, Володимир-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 2; Володимир-Волинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – ліцей» та новоствореного комунального закладу загальної середньої освіти «Загальноосвітня школа І ступеня №7»

Все б нічого, якби не одне але. Конкурсна комісія виставила кваліфікаційні вимоги до кандидатів, де (дуже дивно) керівником закладу може бути людина, в якої немає жодного дня досвіду на керівних посадах. Варто лише мати стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років (крім керівників приватних, корпоративних закладів освіти) та надати ряд документів, серед яких довідка від психіатра. Тобто, на посаду директора може бути призначений нещодавній випускник магістратури, який принесе  довідку, що не страждає психічними розладами? 

Для порівняння візьмемо умови конкурсу з інформації   Оголошено конкурс на заміщення посади –  проєктного менеджера для реалізації проєкту «Готський шлях: спільна історична реконструкція та віртуальна подорож в минуле». До слова, цей проект анонсувався ще рік тому.

Для перемоги у конкурсі потрібно вільно володіти не лише українською, а й польською та англійською мовами. Мати загальний стаж роботи не менше 3-х років, а в реалізації проєктів – аж 5 років!!! Крім цього, менеджер повинен вільно орієнтуватися в системі електронних закупівель «Prozorro».

Не директор школи мав би вільно орієнтуватися в системі «Prozorro», а  менеджер проекту віртуальної подорожі у минуле? Складається враження, що умови конкурсу не для усіх однакові або їх підганяють під конкретних людей. Тому що, керівництво навчальним закладом і   відкриття спільної студії готичної культури шляхом реконструкції сцен готичного повсякденного життя за допомогою віртуальних музейних екскурсій, карт, інформаційних фільмів – дві різнополюсні речі.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини