На Волині рибалки «здали» браконьєра з сітками (фото)

18.06.2021 | Новини, Статті | перегляди:

На Волині місцеві активісти та рибалки-любителі повідомили на «гарячу лінію» про те, що на озері нахабно «господарює» браконьєр.

Про це повідомляє пресслужба Волинського рибпатруля.

Так, 18 червня 2021 року  місцеві небайдужі мешканці, спільно з рибалками-любителями виявили на озері, в с. Озеро Луцької територіальної громади, рибалку із сітками і повідомили про це на «гарячу лінію» рибпатруля.

Оперативно, близько 04:00 співробітниками рибпатруля були прийняті заходи, щодо затримання громадянина, впіймали що називається «на гарячому», який спокійно займався улюбленою справою – виловлював рибу, за допомогою сітного знаряддя. Зловмисник встиг виловити 10 екземплярів карася сріблястого, загальною вагою 7 кг. Збитки, завдані рибному господарству, склали – 170 грн.

На порушника склали протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються для передачі в суд для притягнення порушника до відповідальності та відшкодування завданих збитків. Заборонене знаряддя вилучили.

«Закликаємо громадськість і надалі інформувати рибоохоронний патруль про порушення Правил рибальства. Ваша активність допомагає попередити та не допустити значних збитків. Якщо ви стали свідком факту браконьєрства – прохання повідомляти на номер «гарячої» лінії рибпатруля: (067) 360-78-40», – повідомив начальник Волинського рибоохоронного патруля Тарас Куньчик

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини