На вулиці +32, а всередині нових зупинок +44

26.07.2021 | Статті | перегляди:

І вкотре про європейське ноу-хау – зупинки міського громадського транспорту, які стали надзвичайною «окрасою» Володимира-Волинського. Про їх ефективність, міцність та зручність видання інформувало у публікації  Замість скляних зупинок у Володимирі встановлюють дешеві пластикові “теплиці” з лавкою

Відразу ж віднайшлися люди, які почали звинувачувати видання у безпідставній критиці влади. В основному це ті, хто жодного разу не скористаються тими зупинками. Адже живуть у протилежній стороні Володимира-Волинського.

Однак, не усім жителям Володимира-Волинського байдуже спостерігати за марнотратством коштів та піаром влади, тому місцевий мешканець особисто вирішив відчути на собі увесь комфорт та зручність. Озброївшись термометром виміряв температуру повітря всередині павільйону. Дійшов висновоку, що після 5 хв. перебування на зупинці в сауну йти вже не потрібно.

Якщо бути послідовним, нагадаємо: у Луцьку  встановлено  п’ять великих та чотири малі зупинки. Вони мають скляні стіни із захисною прозорою бронеплівкою, дерев’яні лавки, електронні табло для відображення часу прибуття громадського транспорту, комплект сміттєвих урн для роздільного збору сміття, внутрішнє освітлення тощо. Оце, по-європейські.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини