На закордонні вояжі Пальонка з «професіоналами міжнародної діяльності» планує витратити більше 4-х мільйонів гривень

02.06.2022 | Статті

Переглядів: 31

Найближчими днями має відбутися сесія Володимир-Волинської міської ради, на яку одним з питань є затвердження Програми  розвитку міжнародного співробітництва
 Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2022–2025 роки
  
 Щоб не втомлювати читачів додатковою інформацією, зазначимо:  за 4 роки місцева влада на чолі з Пальонкою і відділ міжнародної діяльності та туризму виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради на чолі з Катериною Підгурець планує використати на її реалізацію  8 мільйонів 125,0 тис. грн, в томі числі з міського бюджету  –   4 мільйони 125,0 тисяч гривень.

У пояснювальній записці вказано напрямки реалізації програми та їх фінансування.  Подаємо дослівно: «З метою створення сприятливих умов для встановлення та поглиблення міжнародного співробітництва, реалізації євроінтеграційної політики України на місцевому рівні, отримання та використання міжнародної технічної допомоги, формуванню позитивного іміджу громади на міжнародній арені … Це (програма) дозволить «на належному рівні приймати офіційні делегації, брати участь у важливих міжнародних заходах, гарно презентувати свою громаду за межами країни, залучати міжнародну технічну допомогу для реалізації міжнародних проектів». 

З основних заходів Програми, такі: «забезпечення візитів офіційних делегацій за кордон, організація прийомів іноземних делегацій з партнерських міст, розробка та закупівля промоційних матеріалів, співфінансування проектів міжнародної технічної допомоги».
  Яшко простими словами: чиновники міської влади вирішили витратити більше чотирьох мільйонів гривень коштів міського бюджету на міжнародні вояжі та прийом делегацій з декількох міст Європи. Правда, як зазначено в програмі, «ведуться переговори щодо співпраці з французьким містом Ла-Гаренн-Коломб, мер якого відвідав Володимир в квітні цього року, і до якого будемо відправляти на лікування військовослужбовця з нашого ЗРП».

А чи поїде військовослужбовець «нашої ЗРП» до Франції лікуватися – питання спірне. 

Слів не вистачає, щоб дати оцінку подібним діям влади. В час, коли йде війна, коли народ й донині підтримує армію, Пальонка зі своєю командою вирішив щороку по мільйону тринькати на поїздки за кордон!!! Таких розмахів собі не дозволяла жодна влада! 

І на завершення. Про «професійність» команди Пальонки. Сама Програма ДЕТАЛЬНІШЕ , складається враження, написана учнем восьмого класу на тему вражень від отриманих подарунків. Не як діловий документ, а твір на вільну тему. Шановний голово, це ж офіційний документ, опублікований на сайті, а не лист козаків турецькому султану!!!

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини