Надбавки за високі досягнення, премії та матеріальні допомоги голови Володимир-Волинської міської ради Ігора Пальонки

10.08.2021 | Статті | перегляди:

Наприкінці минулого року на першому пленарному засіданні новообраної Володимир-Волинської міської ради приймалося рішення Про умови оплати праці міського голови, першого заступника міського голови, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, секретаря ради, керуючого справами виконавчого комітету, старост.

Даним документом депутати затвердили видатки на заробітну плату міському голові Ігору Пальонці, його заступникам та старостам округів до закінчення терміну їх каденції.

Як записано в рішенні, окрім посадового окладу, міський голова Ігор Пальонка щомісячно отримує: надбавку за високі досягнення у праці та за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахування надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років та премію у розмірі 50 відсотків місячної заробітної плати.

Додатково до державних і професійних свят Ігор Пальонка отримує премії у розмірі посадового окладу.

Перед щорічною відпусткою йому надають допомогу на оздоровлення у розмірі середньомісячної заробітної плати. Окрім цього, йому передбачена ще одна матеріальна допомога у розмірі середньої заробітної плати для вирішення соціально-побутових питань. Цікаво, які то вже можуть бути фінансово непосильні соціально-побутові проблеми, щоб з кишені платників податків Володимира-Волинського щороку виплачувати тисяч 40?   

За таким же сценарієм нараховуються премії, доплати, матеріальні допомоги та надбавки його вірним заступникам, секретарю та керуючому справами. Різниця може бути у відсотках та сумах надбавок у вигляді рангів та вислуги років.

Однак на цьому нарахування доплат не закінчується. На чергову сесію 6 серпня виносився проект рішення про внесення змін у вищезгадане рішення, в якому передбачається ще одна надбавка в розмірі 10% за доступ до державної таємниці для роботи з інформацією, що має вищий ступінь секретності «таємно» та мобілізаційного характеру.

Ось тільки чомусь розробник рішення не вказав, яка сума виплат є базовою для нарахування: посадовий оклад з рангами та вислугою чи  середня заробітна плата. Судячи з надбавок, премій та матеріальних допомог чиновники керівного складу міської ради гребуть все, що тільки можна. Враження одне: до влади прийшли не народні представники, покликання яких захищати інтереси громади, а заробітчани. Вважаємо, що за такі зарплати вони повинні працювати 24/7 без святкових та вихідних.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини