Понеділок, 29 листопада 2021, 11:21

Нардеп Ігорь Гузь голосував за відставку Дмитра Разумкова

19.10.2021 | Статті | перегляди:

На позаминулому тижні політичний істеблішмент сколихнула неординарна подія: у відставку відправили голову Верховної Ради Дмитра Разумкова. Прецедент в тому, що ініціаторами відставки стали його ж однопартійці та сам президент Зеленський, для якого Разумков напередодні виборів 2019 року став головним політтехнологом та медійним «альтер его». Більше того, Дмитро Разумков очолив партію «Слуга народу» та виборчий список до Верховної Ради.

За таке рішення проголосували 284 депутати, з них  215 депутатів “Слуги народу”, 20 депутатів “Батьківщини”, 19 депутатів партії “За майбутнє”, 18 депутатів з групи “Довіра”, по шість депутатів від “Голосу” та позафракційних.

Дмитро Разумков вважає, що його відставка відбулася з порушенням закону про Регламент, оскілки в «Слузі народу» для відкликання не вистачало голосів, тому довелося їх збирати за рахунок інших політичних фракцій та депутатських груп.

Свою роль у Верховній Раді трактує тим, що народний депутат – це особа наділена владою. Тому політична доцільність не повинна бути першочерговою.

«Якби я був зручнішим для деяких колег, я б спокійно далі був би головою ВР», — зазначає Разумков в інтерв’ю ВВС.

На даний час екс-спікер збирається гуртувати навколо себе людей, які не зраджують своїм принципам.

Його відставка напередодні дня народження викликала неабиякий резонанс у суспільстві. Обурливі коментарі під публікаціями, негативні пости на сторінках Фейсбуку доводять, що суспільство починає прокидатися від сну та давати оцінку діючій владі. Законодавчій в тому числі. Оскільки безпринципність деяких депутатів, які щоразу виринають під іншими знаменами та гаслами, щоразу більше обурює виборців.

Ми не будемо давати оцінку усім фракціям, хто виступив за відставку голови Верховної Ради. Зупинимося лише на групі «За майбутнє» Ігоря Палиці

Відомо, в числі кнопкодавів  цієї політичної сили  від 19-го округу став Ігор Гузь. Чим керувався нардеп? Вказівками політичного лідера, матеріальними благами чи власними інтересами?   

Відповідь на це можна віднайти в статті Української правди

Група із трьох осіб: “За майбутнє” Палиці, Коломойського …

, де наведено висловлювання одного із топових членів «За майбутнє»

«Ми зібрались не для того, щоб бути опозицією. Чесно. Ніколи такої мети не було. Та і не могло бути – якщо б ми зайшли в конфлікт із владою, то групи просто не стало б – у нас більшість депутатів великі бізнесмени, їм конфлікти не треба»  

І цю логіку можна зрозуміти. Подібні парламентські утворення завжди виникали єдино для того, щоб їхні учасники мали змогу захищати свої бізнеси. Ну і ще обмінювати голоси на субвенції для виборчих округів та інші “плюшки” від влади. 

«Плюшками» від влади для Ігоря Гузя та його політичного патрона Ігоря Палиці є повний контроль над будівництвом та багатомільйонними капітальними ремонтами установ бюджетної сфери в 19-му окрузі.  Про що йдеться в публікації

Як будівельна фірма, наближена до Ігоря Гузя, «розбудовує» Володимирщину, освоюючи кошти підконтрольних нардепу громад.  та
Фірму, яка робить капремонт вулиці Зимнівської, пов’язують напряму з лідером партії «За майбутнє» Ігорем Палицею

Ось і вся правда.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини