Понеділок, 27 червня 2022, 01:04

Невже у Володимирі «кадровий голод», що міський голова Ігор Пальонка на службу бере бізнесменів

20.05.2022 | Статті | перегляди:

“ВолодимирМедіа” розпочинає нову рубрику – “Кадрові рішення”, яка має на меті детально ознайомити жителів міста з тими, хто працює у кабінетах міськради, і кому ми платимо чималу зарплату зі свої кишень. Як думаєте, чи повинні роботодавці знати детальну інформацію про професійні якості своїх найманих працівників?

Отже, розпочинаємо з першої кандидатки Ганни Нестеряк.

Про недолугу кадрову політику з елементами корупції Володимир-Волинського міського голови Ігоря Пальонки  видання неодноразово описувало у публікаціях  Ігор Пальонка впевнений, що одним із головних досягнень нової влади є оновлення колективу міської ради та її відкритість, У Володимир-Волинській міській раді й надалі роздувають штати та збільшують фінансуванняРоздуті штати та мільйонні премії Володимир-Волинської міської ради, У Володимирі вводять нові посади, бо «наявні штати не встигають виконувати існуючі функції»

Надіялися, що на цьому кадрове беззаконня завершиться. Проте, як виявляється, помилялися. У прес-службі міськвиконкому ще з минулого року з’явилася нова особа. І не хто-небудь, а дружина генерального директора комунального підприємства «Стоматологічна поліклініка» Ганна Нестеряк. До слова, конкурс на відкриту посаду не оголошувався ще з минулого року, аби вчергове не накликати на себе гніву громади.

Ганна Владиславівна працює по договору. З однією відмінністю: її окрім визначеного окладу згідно штатного розпису, нараховують усі можливі доплати, надбавки та виписують премії.  Крім цього, Ганна Нестеряк є депутатом Володимир-Волинської районної ради за політичним списком  «СІЧ». Натомість, аби отримати тепленьке місце у кабінетах влади та тісно влитися в компанію «майбахів», вона швидко змінила політичні погляди та стала фіолетовим служити вірою та правдою.

До призначення на посаду у придворну прес-службу  Ганна Нестеряк  отримувала заробітну плату за аналогічним цивільно-правовим договором у відділі культури гуманітарного управління. На той час вона  обіймала посаду головного спеціаліста та одночасно перебувала на обліку в ДПС як фізична особа-підприємець. На її ім’я на початку 2021 року  відкрито ліцензію на медичну практику, яку вона анулювала лише у січні нинішнього року. У грудні ж минулого року прикрила своє підприємництво.

Спільно з чоловіком – генеральним директором стоматологічної поліклініки Романом відкрили приватну клініку краси та здоров’я  MedicalHousebyNesteriak , що у житловому комплексі«Яровиця» на вулиці Луцькій.

Крім підібраного персоналу, Ганна та Роман практикують у власній клініці, тобто на рівні з найманими спеціалістами здійснюють особисті прийоми. Ось тільки коли займатися приватною практикою, якщо подружжя є посадовими особами та найняте громадою на її ж податки? І як, маючи в руках приватний бізнес, можна розвивати комунальний заклад, завдання якого безкоштовно надавати послуги пацієнтам? І чи повірите ви, шановна громадо, що людина з гострим болем чекатиме приватного прийому Ганни чи Романа до самісінького вечора? Навіть якщо клініка працює до 20 години, крім неділі?

Так і хочеться задати запитання міському голові Ігорю Пальонці: до яких пір триватиме кадрова вакханалія у міській раді? І хто зацікавлений в цьому: влада чи бізнес, який за час керівництва Ігоря Анатолійовича міцно пустив коріння в структурах органу самоврядування?

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини