Пагорби у парку замість велотреку або дитячі розваги у Володимирі-Волинському

02.06.2020 | Статті | перегляди:

Нещодавно соцмережі активно обговорювали фото, на якому діти каталися по Обеліску Слави, що на площі Героїв. Одні обурювалися, інші стали на захист молоді, мотивуючи тим, що у Володимирі-Волинському немає для них спеціально облаштованих територій, ще одна категорія людей виступала за те, що давно потрібно було центр міста зробити сучасним, а пам’ятки часів СРСР (до речі, попри декомунізацію, на деяких присутня комунстична символіка) перенести в інше місце.

Варто зазначити, це питання неодноразово порушувалося на рівні місцевої влади та обговорювалося жителями міста. Пропонувалося облаштувати загальний меморіальний комплекс із Алеєю Слави та невеликим музеєм, присвяченим як воїнам радянської армії, УПА так новітнім героям, які загинули на сході України у російсько-українській війні. Найбільш підходящими місцями для облаштування вказувались території військкомату та меморіального комплексу жертвам фашизму, про який влада міста забула, і який руйнується на очах.

Однак далі слів справа не зрушила. Адже це – гроші, і немалі. Площа може й почекати. Все, на що спромоглися, – встановити на порепаній площі інсталяцію, яка обійшлася місту у триста тисяч гривень. Про те, щоб ці кошти спрямувати в інше русло, скажімо на спортивний об’єкт для молоді, не йшлося. Тим часом діти самотужки почали облаштовувати велотреки у парках Гагаріна, за що отримали на горіхи від людей, і Славянському. Їх підтримав депутат Олексій Панасюк, який долучився до справи та допоміг спорудити ось такі гірки, щоб дітвора мала можливість кататися. Про це хлопчаки розповіли виданню.

А ще висловили обурення щодо голосування за проєкти бюджетів участі. Зізнаються, вболівали за “Велотрек “ЕКСТРІМ”, автором якого виступала Віра Сергєєва. Йшлося про створення спортивного об’єкту відкритого доступу у парку “Слов’янський” (формування пагорбів, асфальтування частин треку, поворотів). Хлопчаки вважають неправильним те, що не можуть голосувати. Адже саме для них планували облаштувати велотрек. Впевнені, якби можна було змінити умови голосування, щоб могли брати участь діти, результаті були б іншими. Дорослим це не цікаво.

Довідково: голосувати можна з використанням ідентифікації через сервіс Bank ID- Ощадбанк; через E-mail реєстрацію (внесення самостійно даних до кабінету користувача та активацію кабінету після надходження підтвердження на пошту, з обов’язковим внесенням сканкопії паспортних даних); електронний цифровий підпис Приватбанку.

Чи здійсниться їхня мрія, і в місті таки облаштують спортмайданчик для екстремальних видів спорту? Можливо. Але не при нинішньому очільнику. Залишається сподіватися, що прийде до керма людина, яка житиме проблемами міста, і докладатиме усіх зусиль, щоб зробити його кращим. Насамперед, заради цих дітей.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини