Павло Горошкевич: наша перемога – в нашій єдності!

08.12.2019 | Статті | перегляди:

Україні потрібен мир і територіальна цілісність. Це не викликає сумніву ні у кого. 9 грудня Президент Володимир Зеленський їде на переговори у Нормандському форматі. Вперше за три останні роки усі сторони погодили цю зустріч на найвищому рівні. Але ці переговори будуть надскладними. По-перше, нам, щирій і трудолюбивій нації протистоїть підступна Росія. По-друге: Франція і Німеччина, які виступають нашими союзниками, перебувають під шаленим економічним тиском власного ж бізнесу, який втрачає гроші від антиросійських санкцій. 

По-третє і головне: підписані Порошенком Мінські угоди, практично позбавили Україну можливостей для маневру на переговорах. Але незважаючи на все це, шанс на результат є, і не використати його було б злочином проти своєї країни.

   Мир на наших умовах! Мир на основі суверенітету України!Припинення вогню!Повернення людей.Повернення територій.з таким порядком денним президент їде на перемовини до Парижу.

Переконаний, такі ж прагнення об’єднують абсолютну більшість українців і цю єдність ми маємо продемонструвати як учасникам Нормандської зустрічі, так і усьому світові.

Але деякі політики вирішили вкотре використати біду країни собі на користь. Замість об’єднання у такому важливому питанні, вони працюють на розкол суспільства. Замість підтримки нашої переговорної команди – підбурюють людей до протесту проти президента, проти участі в переговорах, які ще не навіть сталися. Їх не цікавить питання війни і миру, яке болить кожному українцеві. Їх цікавить лише туга за втраченою владою і бажання її повернути будь-якою ціною.

Багато років вони грали на руку Росії, затягуючи війну, наживаючись на ній, і тепер знову дають російському президенту можливість на переговорах використати в якості вагомого аргументу протести в України. Страшно усвідомлювати, що ті, хто іменують себе патріотами України, насправді свідомо заважають їй стати суб’єктом міжнародної політики, цілеспрямовано шкодять позиціям нашої держави в процесі вирішення цього конфлікту, послаблюють переговорну команду, змушуючи її публічно «розкривати усі карти» до початку переговорів, у той час як Путін «тримає тузи в рукаві» і тому впевнений у своїй перевазі. 

У той же час, коли інші держави бачать, що в питаннях незалежності, цілісності, суверенітету та миру країна єдина – вони це враховують і приймають єдино нашу сторону в переговорах. От тільки чи стане в нас мудрості не піддатись на політичні маніпуляції лже-патріотів і дійсно показати свою єдність, а значить, стійкість та непереможність, усьому світові? 

Помічник народного депутата України

фракції «Слуга народу» Валерія Стернійчука             

Павло Горошкевич

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини