Перейменування Володимира-Волинського: остаточне рішення буде приймати Верховна Рада

08.11.2021 | Статті | перегляди:

Нещодавно, народний депутат Ігор Гузь, який дуже перейнявся головною місією своєї каденції, – перейменування Володимира-Волинського, заявив, що відповідне рішення Верховна Рада зможе прийняти уже в цьому місяці. Очевидно, що серед колег лобіювати це питання буде особисто нардеп, для якого воно набагато важливіше, ніж проблеми, які існують сьогодні в країні.

Нагадаємо, що 20-го жовтня на дев’ятій позачерговій сесії Волинської обласної ради депутати підтримали рішення про повернення місту Володимиру-Волинському історичної назви.

Виступаючи перед обласними депутатами, більшість яких складає фракція «За майбутнє», Володимир-Волинський міський голова Ігор Пальонка наголосив,

«Вже декілька разів підіймалось питання повернення історичної назви місту, а першого жовтня було прийнято, вважаю, історичне рішення Володимир-Волинською міською радою щодо повернення місту історичної назви. Коли приймалося рішення в сесійній залі громади, всі політичні партії зійшлися на тому, що ми маємо повернути місту його історичну назву..»

Ми маємо! А хто такі ми? Купка заангажованих однодумців, для яких думка громади – пусте місце. Чому Пальонка не поінформував далеких від проблем Володимира-Волинського обранців, що в кінці 90-х при керівництві Петра Саганюка це питання виносилося на загальноміський референдум, а не на розгляд сорока депутатів? На той час жителі міста виступили проти, і питання було знято з порядку денного життя громади. Воно піднімалося ще не раз. Однак на той час, не вистачало “мега рушія ідеї” – народного депутата Ігоря Гузя. Якому заманулося, крім реалізації мільйонних проектів, залишити свій слід в тисячолітній історії міста. 

Залишився один крок – рішення Верховної Ради. Швидше всього, воно буде позитивним. І не за горами той день, коли, як наголошують історики, науковці та їм подібні діячі, у Володимирі запанує «заможне, щасливе та безтурботне життя».

Історію творять люди. Але не варто забувати, що в історію можна увійти з почестями, а можна просто ганебно вляпатися. Щось подібне очікує тих, хто супротив волі більшості жителів громади Володимира-Волинського вирішив стати “героєм” та гордо називає себе творцем історії. Відголос цієї комбінації.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини