Понеділок, 29 листопада 2021, 10:58

Перевізникам, які надають послуги пільговій категорії населення, було виплачено з бюджету 700 тисяч гривень

22.11.2021 | Статті | перегляди:

У Володимирі-Волинському виникла неабияка проблема з пасажирськими перевезеннями на території громади. Маршрути  не переглядаються, графіки руху перевізниками не дотримуються, автопарк мало не юрського періоду, таблички з назвами маршрутів, годинами їх руху давно не оновлювалися. Ці проблеми лягли в основу порядку денного засідання громадської ради при  виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради.

З інформацією виступив Ігор Возний, котрий керує інфраструктурою міста та житлово-комунальною сферою. Як зазначив Ігор Петрович, громадою курсує 11 маршруток та запроваджено  6 рейсів для пільговиків. В цьому році щонайменше 700 тисяч з міського бюджету буде повернуто перевізникам, які надають послуги пільговій категорії населення. Визнав, що останнім часом почастішали скарги на зриви маршрутів, особливо у вечірню пору доби, а на маршрут №4 невдовзі планується оголосити конкурс, який тимчасово обслуговує перевізник Павловський. Йдуть перемовини з перевізниками та з фірмою на рахунок встановлення на маршрутках GPS – трекерів для подальшого контролю за водіями та дотриманням графіку руху. Однак ці новації вимагатимуть капітальних вкладень, що в майбутньому вплине на підвищенні тарифів.

В ході обговорення до виступаючого надійшло ряд зауважень та пропозицій від членів громадської ради. Як наголосив Андрій Кандиба, навіщо в даний час ведеться розмова про трекери, коли у місті немає на нових зупинках графіків руху маршруток. Невже така непосильна проблема, яку неможливо вирішити?  

Лариса Кулікова зауважила щодо недотримання графіку руху у вечірню пору доби, а у вихідні – половина рейсів зривається  перевізниками. Максима Клим’юка хвилювала відсутність освітлення на пішохідних переходах, методологія розрахунку витрат на пільгове перевезення та можливість за ці кошти придбати комунальний транспорт. Крім того наголосив, якщо влада з кожним перевізником укладає договори, вона не повинна просити їх виконувати, а вимагати. За кошти бюджету перевізник мало не велику послугу робить, коли дозволяє пільговику скористатися маршрутом. 

На дані зауваження Ігор Возний зазначив, що таблички з назвами маршрутів та графіком їх руху до кінця року встановлять на усіх зупинках громади. Щодо комунального транспорту, зроблено попередні розрахунки, які вказують на його збитковість. Влада поки що не готова брати на себе подібні витрати.   

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини