Понеділок, 29 листопада 2021, 11:14

Першість в номінації «теплові тарифи» відстояв Володимир-Волинський

20.10.2021 | Статті | перегляди:

Публікація У Володимирі-Волинському найвищі тарифи на тепло серед інших міст Волинської області наробила доволі таки неабиякого шуму. Керівник теплоенерго Сергій Коба відразу ж на сторінці ФБ Комунальне підприємство “Володимир-Волинськтеплоенерго” 15 жовтня розмістив…

«У зв’язку з публікуванням неперевірених (перекручених) фактів одним із видань Володимира-Волинського, комунальне підприємство «Володимир-Волинськтеплоенерго» повідомляє: у Володимирі-Волинському вартість централізованого опалення не є найвищою у Волинській області. Найдорожче теплопостачання в області для населення встановлено у сусідньому місті Нововолинськ – 2213,27 грн/Гкал з ПДВ.»

Крім того, Сергій Анатолійович вимагав спростування неправдивої з його слів інформації на сторінці видання «Володимир Медіа». Однак вчергове, як мовлять, дав маху.

Шановне керівництво влади та комунального підприємства «Володимир-Волинськетеплоенерго», вкотре вперто не хоче визнавати, що Володимир-Волинський таки виступає лідером у тарифній політиці серед міст Волині. Перед тим, як робити гучні заперечення та розводити демагогію на сторінках ФБ, варто все ж таки зазирнути до офіційних документів.

У вищезгаданій публікації, якщо її уважно читали, ставився наголос на тому, що Нововолинське підприємство теплових мереж подало лише попередні розрахунки, які очікували рішення виконкому. На момент написання статті до уваги брався запропонований тепловиками проект по тарифах.

І ось, на сайті Нововолинської міської ради, опубліковане рішення виконкому №380 Про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води

А саме,

А це означає, що офіційно затверджений тариф на тепло для населення становить 2191,81 грн/Гкал., майже на 2 гривні нижчий, ніж у Володимирі-Волинському 2193,64 грн/Гкал (з ПДВ). Крім того, подача кубу гарячої води у Нововолинську коштує 124,90 грн, а  у Володимирі-Волинському – 138,40.

Хто на цей раз має подати спростування, пане Коба? Видання чи ваше підприємство, яке так спішно бажало реабілітуватися перед своїми споживачами та все зіпхнути на непрофесіоналізм журналістів видання? Чому ви вперто не хочете визнавати, що Володимир-Волинський ось уже декілька років тримає «золото» по тарифній політиці саме в теплоенергетиці? І чому цю недостовірність ви щоразу вносите у вуха керівництву міста?

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини