Під час воєнного стану міський голова Пальонка призначатиме кадри одноосібно

26.05.2022 | Статті | перегляди:

Після нещодавньої публікації «Володимир Медіа» Невже у Володимирі «кадровий голод», що міський голова Ігор Пальонка на службу бере бізнесменів , місцеві журналісти  попросили Ігоря Пальонку прокоментувати ситуацію з  кадровими призначеннями, які відбулися без конкурсної процедури. Оскільки у  соцмережахна вищезгадану публікацію відразу ж пішла негативна реакція жителів громади.  

Відповідь міського голови просто феноменальна: «Усі кадрові призначення у міськвиконкомі здійснені в межах чинного законодавства. Є працівники, які працюють згідно договору, проте за такою угодою працівник не може обіймати посаду більше, аніж півроку. Тим паче, уже є прийнята постанова Верховної Ради, яка дозволяє міському голові у військовий час приймати працівників на посади без конкурсів».

Висловлюванню Ігоря Анатолійовича на рахунок піврічного терміну роботи за договором вірити не варто. Маємо приклад минулорічного «тимчасового» призначення радниці міського голови, про що видання подало у публікації  Радницею володимирського міського голови призначена екс-помічниця донецького нардепа.

На той час Пальонка стверджував, шо радниця «призначена по договору на один місяць для підсилення інформаційного відділу та плануємо залучити до організації святкування дня міста.  Пройшов рік часу, а радниця й донині перебуває у штаті міськвиконкому, отримує немалу заробітну плату.

Щодо одноосібного призначення на посади без оголошення конкурсів, Ігор Пальонка  не злукавив, оскільки з 20 травня внесено зміни у законодавство  щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану, які  дали право керівникам державних   та органів самоврядування  призначати осіб без конкурсного відбору  на підставі поданої заяви, заповненої особової картки встановленого зразка та документів. 

Тобто, міському голові Ігорю Пальонці народні депутати, в тому числі  його  політичний вождь Ігор Гузь, повністю розв’язали руки в кадровій політиці. І громада міста не матиме змоги володіти інформацією про жодне кадрове призначення.  

Закрадається думка, що за період воєнного стану штати структурних підрозділів виконкому та ради ще більше роздуються. Через «кадрову агенцію» «Прибужжя» пройде ще не одне погодження не лише кадрів, а й додаткових штатних посад.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини