Після того, як загинули люди, Ярослав Матвійчук пообіцяв офіційних рятувальників на неіснуючому пляжі.

15.07.2021 | Новини, Статті | перегляди:

Прикро констатувати, однак за останні кілька днів в річці Луга у Володимирі-Волинському втопилося троє осіб. Зважаючи на таку невтішну статистику, перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук на зустрічі з журналістами зазначив, що на дитячому пляжі може з’явитися пост рятувальників.

«Буквально напередодні відбулася зустріч з надзвичайниками. Їм дано завдання пройти усі місця купання людей, попередити про заборону купатися у невідведених місцях. Ми визначаємося, що будемо наймати рятувальників, щоб вони чергували. Поки що визначаємо одне місце – поблизу мосту (дитячий пляж). Може визначимо ще одне місце. Це буде оплачуватися за рахунок коштів міського бюджету».

Сумно одне, що подібні заходи та міри безпеки ще тільки думають запроваджувати після кількох нещасних випадків на воді. Подібна статистика – не нове. Щороку на водоймах гинуть люди, проте й донині жодного рятувального посту на дитячому пляжі Володимира-Волинського не облаштовано. А це варто було передбачити, коли виділялися чималі кошти з громадського бюджету на благоустрій пляжу. Поставити пост з рятувальників – швидко тільки на словах. Окрім спеціалістів, варто подбати про рятувальне спорядження та якусь техніку. Не багром же діставати потопельника з води або ломаку подавати людині, яка топиться?! Потрібно мати моторного човна, який би регулярно патрулював на річці, попереджав про міри безпеки на воді та зумів вчасно надати кваліфіковану допомогу людині, яка опинилася під водою. І де найматимуть рятувальників? Прочитати правила поводження на воді або їх вручити хоча б кожному відпочивальнику – то одне, а ось вчасно врятувати людину – це зовсім протилежне.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини